حجم فایل: 2365MB نوع : حجمی قیمت: 27,715 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کاربا نرم افزار Adobe lightroom 5

نرم افزار lightroom Adobe، نرم افزاری مهم و کاربردی برای عکاسان می باشد که به وسیله آن می توانند عکس های خود را مدیریت کرده و تنظیماتی حرفه ای بر روی عکس ها اعمال نمایند. همچنین شما به کمک این نرم افزار قادر به تبدیل فایل های raw و پردازش عکس ها بوده و می توانید از عکس ها کاتالوگ ساخته و اسلایدشو ایجاد کنید. رتوش، تنظیم رنگ، اصلاح ایرادات لنز، ذخیره و بازیابی سریع عکس ها و ... از دیگر قابلیت های این نرم افزار کاربردی می باشد.

دوره آموزشی Adobe lightroom 5 که محصول AdobePress می باشد تعدادی از ویدئوهای باکیفیت بالا و عالی را برای آموزش نرم افزار Adobe lightroom 5 ترکیب کرده است. مدرس با تجربه این دوره آموزشی، آقای Mikkel Aaland دستورالعملی کاملاً مفهومی در رابطه با نرم افزار lightroom ارائه می دهد که شامل بهترین تمرین ها و مفاهیم بنیادی عکاسی و ویرایش عکس می باشد. مدرس این دوره با نگاهی اجمالی به رابط های نرم افزار Lightroom ، به دنبال بررسی کامل نرم افزار قدرتمند lightroom است که شامل بازدیدهای هوشمند، بهبود کاهش صدا و ابزار upright، نحوه کار با creative cloud و بسیاری مطالب دیگر می باشد.

این ویدئوهای آموزشی دارای یک رابط کاربری است که می توانید به هر قسمت که بخواهید رفته و یا اینکه بخش های مورد علاقه خود را برای مرور و بازدید در آینده bookmark کنید. باکلیک روی قسمت "watch and work" می توانید پنجره نمایش ویدئوها را کوچک کرده و درکنارکاربا نرم افزارلایت روم، ویدئوها را نیز تماشا کنید. فایل های پروژه که در درس ها مورد استفاده قرار گرفته، روی دیسک وجود دارد که می توانید در آینده در صورت نیازاز آنها استفاده کرده و آنچه را که آموخته اید، تمرین کنید.

تماشای این دوره آموزشی بی نظیر که توسط وب سایت 118فایل خدمت شما عزیزان ارائه می گردد را از دست ندهید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC