حجم فایل: 15564MB نوع : قیمتی قیمت: 2,188,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش کابینت سازی

درباره آموزش کابینت سازی

آموزش کابینت سازی با بیش از 34 ساعت ویدئو آموزشی زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به صورت گام به گام نحوه ساخت مدرن‌ترین کابینت‌ها را آموزش می‌دهد. آموزش کابینت سازی ابتدا به محاسبه و اندازه‌گیری کابینت پرداخته که در این بخش از آموزش کابینت سازی محاسبه و اندازه گیری کابینت آشپزخانه، نحوه طراحی و ساخت کابینت، نحوه برش شیارها، محاسبه و اندازه‌گیری، ساخت کابینت گوشه، مشکلات کابینت گوشه و حل آن، بررسی لولاهای کابینت و کشوها و غیره ارائه شده است. ابزار و نحوه کار با ابزارهای کابینت سازی دومین موضوعی است که در آموزش کابینت سازی برای افراد مبتدی ارائه شده تا با شناخت ابزارهایی چون اره رومیزی، تیغه اره رومیزی، تخته اره، ابزارهای برش و غیره بتوانند به صورت اصولی با اندازه‌های دقیق کابینت مورد نظرشان را بسازند. پس از شناخت ابزارها و نحوه اندازه‌گیری، آموزش کابینت سازی به نحوه ساخت یونیت‌های مختلف کابینت اشاره کرده که این بخش نیز با نحوه اندازه‌گیری شروع می‌شود و سپس اتصالات کابینت، درب‌های کابینت، بررسی اندازه فرم‌های کابینت، دراور و قفسه، اجزای کشوها و ریل‌ها و غیره را آموزش می‌دهد. کشوهای کابینت یکی از بخش‌های مهم در آموزش کابینت سازی می‌باشد و اگر به درستی کشوها را نسازید ممکن است در زمان باز و بسته کردن با مشکل مواجه شود یا به مرور کارایی خود را از دست دهد. از این رو در آموزش کابینت سازی به علاقمندان طریقه ساخت کشوی کابینت، نحوه ساخت فایل دو کشو کابینت و غیره یاد می‌دهد. همانطور که می‌دانید برای قرار دادن سینک و اتصالات آن نیاز به برش کابینت دارید و از آن‌جا که در این مجموعه سعی شده صفر تا صد آموزش ساخت و نصب کابینت آموزش داده شود، به همین دلیل در آموزش کابینت سازی نحوه نصب سینک و اتصالات آن بیان شده است. و در انتهای آموزش به نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه و آموزش نصب کابینت اشاره می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش کابینت سازی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش کابینت سازی برای همه علاقمندان و کابینت سازان حرفه‌ای و تازه کار مناسب می‌باشد، زیرا علاقمندان و افراد تازه کار که شناخت خوبی از ابزارات و نحوه اندازه‌گیری کابینت را ندارند، با کمک آموزش کابینت سازی با این موضوعات به طور جامع آشنا می‌شوند و می‌توانند مراحل ساخت کابینت را به خوبی فرا بگیرند. همان طور که گفتیم آموزش کابینت سازی برای افراد حرفه‌ای و مجرب هم مفید خواهد بود، زیرا در آموزش کابینت سازی علاوه بر بیان نکات و تکنیک‌های ویژه، نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه و آموزش نصب کابینت که بسیار پرطرفدار است آموزش داده شده که برای این دسته از کابینت سازان بسیار کارآمد خواهد بود و می‌توانند با کمک این مجموعه طرح و مدل مشتریان خود را در کمترین زمان بسازند.


در پایان آموزش کابینت سازی چه اتفاقی می افتد؟

در انتهای آموزش کابینت سازی علاقمندان و کابینت سازان با فراگیری محاسبه اندازه‌گیری کابینت قادرند برای آشپزخانه‌‌های مختلف کابینت‌های مناسبی را طراحی و نصب کنند. اتصالات کابینت، درب‌های کابینت، بررسی اندازه فرم‌های کابینت، دراور و قفسه، اجزای کشوها و ریل‌ها و غیره در ساخت یونیت‌های، نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه و آموزش نصب کابینت موجب شده در پایان آموزش کابینت سازی علاقمندان بتوانند صفر تا صد ساخت و نصب کابینت را انجام دهند و درآمد چشمگیری را در این حرفه به دست آورند. توجه داشته باشید که پس از تماشای ویدئوها حتماً موارد آموزش داده را تمرین کنید تا اشکالات کار خود را پیدا کنید و در صورت لزوم ویدئوهای آموزش کابینت سازی را دوباره ببینید تا بتوانید کاری با کیفیت بسیارخوب را به بازار ارائه دهید. همان طور که می دانید کیفیت، اولین و مهم‌ترین دلیل برای فروش بیشتر کابینت محسوب می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش کابینت سازی چگونه است؟

کابینت سازی یکی از مشاغل سخت ولی سودآور بوده که با سرمایه‌ای در حدود 30 تا 50 میلیون تومان می‌توانید ابزارهای موردنیاز خود را تهیه کنید و با اجرای یک مکان مناسب کار خود را آغاز کنید. توجه داشته باشید داشتن مهارت کافی و طراحی منحصربه‌فرد موجب جلب بیشتر مشتریان می‌شود، از این رو به کابینت سازان با هر سطح از مهارت توصیه می‌کنیم آموزش کابینت سازی را با دقت مشاهده کنند، زیرا آموزش کابینت سازی صفر تا صد مراحل طراحی و نصب را یاد می‌دهد که موجب می‌شود در انتها آموزش کابینت سازی بتوانند طرح‌های جذابی را طراحی کنند. طرح‌های خاص و جدید همراه مورد توجه مشتریان بوده که برای رشد در این شغل پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر آموزش کابینت سازی و تبلیغات در شبکه‌های مجازی، از طرح‌های موجود در اینترنت ایده بگیرید تا بتوانید طرح‌های جذابی را طراحی کنید.

سرفصل‌های آموزش کابینت سازی داخل این مجموعه:

•    محاسبات و اندازه گیری ساخت کابینت
•    ابزار و نحوه کار با ابزار کابینت سازی
•    نحوه ساخت یونیتهای مختلف کابینت
•    ساخت فایل های کشویی کابینت
•    آموزش برش محل سینک و نصب آن
•    نحوه ساخت اپن و کانتر آشپزخانه
•    آموزش نصب کابینتمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه