حجم فایل: 6973MB نوع : حجمی قیمت: 81,715 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل از دغدغه های اصلی خانواده ها به شمار می رود. آموزش چیدمان منزل ترتیب و حالتی است که مبلمان و وسایل داخلی خانه برای داشتن ظاهر بصری و کارایی بهتر قرار می گیرند. آموزش چیدمان منزل معمولا سلیقه ای و غیر علمی انجام می شود و به ترکیب رنگ ها، نورپردازی و هماهنگی اندازه و طول اشیا توجهی نمی گردد. غیر اصولی بودن آموزش چیدمان منزل سبب می شود که خانه یا محل کار کوچک، شلوغ، دلگیر یا خسته کننده به نظر برسد که تاثیر زیادی روی افراد حاضر در آن مکان دارد. جنبه ی دیگر آموزش چیدمان منزل، تزییناتی است که با وسایل در دسترس انجام می شود و نقض های فضا را می پوشاند و بین اجزا هماهنگی برقرار می کند. گاهی برای آموزش چیدمان منزل خلاقیت و ایده های نو لازم است اما طراحی این ایده ها و آزمایش اجرایی بودنشان کاری تخصصی و وقت گیر می باشد. این مسایل و مشکلات آموزش چیدمان منزل را در قالب مجموعه آموزش چیدمان منزل برایتان توضیح داده ایم.


آموزش چیدمان منزل - آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل محدود به موارد فوق نمی گردد. گاهی نیاز است که وسایل موجود در خانه که جلوی چشم نیستند (مثل انباری) را نیز سازماندهی کنیم تا هم دسترسی به آن ها راحت تر باشد و هم فضای کم تری اشغال کنند. آموزش چیدمان منزل در جایی اهمیت خاص خود را پیدا می کند که خانه ای کوچک یا آپارتمانی با آشپزخانه ی کوچک داشته باشید و نحوه ی چینش وسایل برایتان مساله باشد. می دانید که با نورپردازی و دکوراسیون مناسب می توانید یک فضا را بزرگ تر یا کوچک تر از اندازه ی واقعی اش نمایش دهید. حتی طرح های آموزش چیدمان منزل را می توان در سرویس های بهداشتی اجرا کرد. راه هایی هم برای نو کردن وسایل کهنه وجود دارد که می تواند به فضای داخلی خانه ی شما جانی دوباره ببخشد. این بخش از آموزش چیدمان منزل شامل استفاده از وسایلی که به نظر غیرقابل استفاده هستند نیز می شود، مانند مبل های کهنه، کیف های قدیمی و آینه های شکسته. در مجموعه آموزش چیدمان منزل خواهید دید که برای این موارد نیز راه حل هایی ساده وجود دارد

آموزش چیدمان منزل - آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل در چند قسمت به صورت تخصصی به آموزش تعمیر و بازسازی لوازم داخلی منزل (مبلمان) می پردازد. ایده های زیادی در این بخش از آموزش چیدمان منزل وجود دارند که شامل تعویض رویه، دکمه گذاری و رنگ آمیزی مبل ها با رنگ مخصوص پارچه است. رنگ آمیزی دیوارهای خانه، دکورهای تم دار رنگی و موضوعی، ایده های افزایش فضا و تغییر دکوراسیون داخلی کم هزینه از دیگر بخش های موجود در ویدئوهای آموزش چیدمان منزل می باشد. ایده های گنجانده شده در این مجموعه از بهترین ایده های موجود در جهان گلچین شده اند و با تماشای آن ها می توانید طرح اجرایی آن را در خانه ی خود داشته باشید یا حتی با الهام گیری از طرح های موجود، خلاقیت خود را به کار ببرید و به طرحی شخصی و اختصاصی دست پیدا کنید که بیانگر سلیقه و نیازهای شما باشد. در واقع آموزش چیدمان منزل شما را تبدیل به یک طراح داخلی ساختمان با صدها ایده و فکر جدید خواهد کرد.


آموزش چیدمان منزل - آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل که پیش روی شماست، از هفت بخش اصلی تشکیل شده است که اولین آن ها، ایده هایی برای بازسازی اثاثیه ی منزل است. در بخش اول آموزش چیدمان منزل با ایده های نوین نو کردن وسایل، مدیریت فضا، نوسازی و انبار کردن وسایل آشنا می شوید. بخش دوم آموزش چیدمان منزل اختصاص به ایده های برتر دکوراسیون خانه دارد که مواردی مثل بهبود فضاهای کوچک، تغییر در محل های زندگی خسته کننده و پنهان کردن وسایلی که ظاهر خوب ندارند را شامل می شود. بخش سوم آموزش چیدمان منزل، مجموعه ای از ایده های تم دار و طرح دار در دکوراسیون خانه می باشد. دکور بنفش، سنتی، دریایی، ژاپنی، صنعنی، مدرن و... از این دست ایده ها هستند. در این بخش پروژه های کم هزینه ی بازسازی منزل، حیاط و نورپردازی نیز معرفی شده است. بخش چهارم آموزش چیدمان منزل، بازسازی و بهبود وسایل خانه است. همانطور که از نام آن پیداست، ایده هایی در مورد بازسازی فضای خانه های کوچک، نوسازی آشپزخانه و انتخاب رنگ اتاق ها به علاوه ی شیوه های خلاقانه ی رنگ آمیزی دیوارها را در خود دارد. بخش پنجم آموزش چیدمان منزل اختصاص به بازسازی وسایل خانه دارد. رنگ آمیزی مبل ها با رنگ مخصوص، ساخت موزاییکی با سرامیک و روکش کردن مبل در همین بخش گنجانده شده است.

آموزش چیدمان منزل - آموزش چیدمان منزل

آموزش چیدمان منزل در آخرین دو بخش خود به مهم ترین هدف و مسئله ی این مجموعه ی آموزشی می پردازد. بخش ششم آموزش چیدمان منزل، تغییر دکوراسیون خانه نام دارد. ایده های اتاق کودک، دکور آپارتمان ها، دکوراسیون برای خانه های اجاره ای، چینش های کم هزینه و خلاقیت در ساخت قفسه ی کتاب را در این بخش خواهید دید. بخش هفتم و آخر مجموعه ی آموزش چیدمان منزل، تخصصی ترین بخش این آموزش است. اثاثیه ی معلق، خط تقارن در خانه، نقشه ی محل عبور، لامپ مناسب، قوانین نورپردازی، نسبت و تناسب، هماهنگی رنگ ها و چینش کلی دکوراسیون در این بخش قابل مشاهده است. با تهیه ی این مجموعه می توانید بهترین دکوراسیون های جهان را در خانه ی خود پیاده کنید و از هزینه ی زیاد طراحی داخلی ساختمان صرف نظر نمایید. هم اکنون می توانید مجموعه ویدئوهای آموزش چیدمان منزل را که توسط وب سایت 118file.com برایتان آماده شده است سفارش دهید و ایده های خود را عملی کنید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه