حجم پکیج: 64479MBقیمت: 9,151,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش چوب و رزین | دوره آموزش ساخت وسایل تزئینی با رزین

درباره آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین

آموزش جوب و رزین با بیش از 57 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی  تحت الفظی در سه پارت "آموزش ساخت میز با رزین"، "آموزش ساخت بدلیجات بارزین" و "آموزش نقاشی با رزین اپوکسی" به آموزش این هنر زیبا و جذاب می‌پردازد.
در اولین پارت از آموزش جوب و رزین ابتدا مقدماتی برای کار با اپوکسی روی چوب اشاره می‌شود سپس رزین اپوکسی روی میز با چوب گردو، مدل های شگفت انگیز رزین اپوکسی و مدل‌های متنوعی نیز آموزش داده می‌شود که مدل‌های نظیر مدل رزین اپوکسی اقیانوسی، رزین اپوکسی میز قهوه، رزین اپوکسی میز نهار خوری را می‌توانید در این پارت ازآموزش جوب و رزین فرا بگیرید.
بدلیجات ساخته شده با رزین یکی از اکسسوری‌هایی زیبا و فوق‌العاده بوده که در حال حاضر طرفداران بسیاری را به خود جذ کرده، از این رو در آموزش جوب و رزین ساخت بدلیجات های متنوعی چون انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبد و غیره را آموزش داده می‌شود، علاوه بر این ساخت آویز رزینی، جعبه آرایش، اسپینر، ساعت و غیره نیز در این پارت از آموزش جوب و رزین پرداخته شده است.

نقاشی با رزین یکی از هنرهای انتزاعی محسوب شده که در حال حاضر طرفداران خاص خود را داشته به همین منظور در آموزش ساخت وسایل زینتی با رزین به صورت گام‌به‌گام در سایت 118 فایل قرار داده شده تا علاقمندان به این هنر بتوانند به راحتی آن را فرا بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به گستردگی و تنوع بسیار زیاد آموزش های دوره آموزش چوب و رزین می توان آن را به تمامی مشتاقان و علاقه مندان این هنر جدید و پرطرفدار پیشنهاد نمود. افرادی هستند که با مشاهده نمونه های بسیار جذاب و زیبای این رشته هنری مایلند تا بدون صرف وقت و با سرعتی بیشتر، به طور کامل ساخت انواع بدلیجات و وسایل رزینی را فرا بگیرند که با مشاهده دوره آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین به خواسته و هدف خود خواهند رسید. این دوره همچنین به یاری مربیان عزیز آمده که توسط آموزش های دوره آموزش چوب و رزین می توانند پیشرفت زیادی در زمینه کاری و آموزش هنرجویان خود داشته باشند.


چرا آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین را فرابگیریم؟

افراد در طول زندگی همیشه با زیورآلات و وسایل تزیینی مواد مختلف نظیر مس، چوب، فلز آشنا بوده اند که همچنان نیز مورد توجه و استفاده می باشند. رزین به تنهایی یا همراه با مواد دیگر همچون چوب توانسته هم اکنون در تمامی بخش ها بطور خاص بدرخشد و هر روزه شاهد نمونه های متفاوت و جدیدی از آن در اکثر زمینه ها می باشیم. از این رو فراگیری دوره آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین می تواند به راهی برای جذاب تر کردن ظاهر افراد و محیط زندگی شان تبدیل گردد.


در  پایان آموزش ساخت وسایل تزیینی با رزین چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

علاقه مندان و هنردوستان طی مشاهده کامل دوره آموزش چوب و رزین از مراحل ساخت انواع زیورآلات (انگشتر، دستبند، گرنبند)، انواع وسایل تزیینی (گوی، لامپ، ساعت، قاب گوشی، اسپینر، جعبه آرایشی، آویز، ظروف، جاسوئیچی، قالب های سیلیکونی) و سایر اشکال به صورت گام به گام مطلع می گردند. همچنین قبل از شروع با میزان ترکیب مواد مختلف و وسایل مورد نیاز آشنا می شوند. دوره آموزش چوب و رزین تلاش کرده تا علاقه مندان با فراگیری ویدیو های متنوع و جامع این دوره، بتوانند از این طریق موفق به کسب درآمد شوند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار ساخت وسایل تزیینی در ایران

با آمدن ماده رزین و هماهنگی آن در کنار موادی همچون چوب، توانسته به وسایل و زیورآلات مختلف ظاهر بسیار جذابی ببخشد به طوریکه هر روزه شاهد تلفیق رزین با رنگ ها و مواد گوناگون هستیم. در حال حاضر بازار ساخت وسایل تزیینی خوب بوده و وجود تنوع زیاد در وسایل و زیورآلات رزینی نشان از وجود مشتریان با سلیقه های متفاوت دارد که به دنبال آن، درآمد ایده آلی را می توان در نظر گرفت.لیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش ساخت میز با رزین
  2. آموزش ساخت زیورآلات رزینی
  3. آموزش نقاشی با رزین اپوکسی
  4. آموزش ساخت ظروف رزینی
  5. آموزش ساخت ظروف دفرمه رزینی