حجم فایل: 27238MB نوع : قیمتی قیمت: 5,107,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش چرم دوزی کیف

آموزش چرم دوزی کیف 

آموزش چرم دوزی کیف شامل سه بخش می باشد که مراحل ساخت انواع کیف دیپلمات، کیف های پاسپورتی و کیف پول را به زبان انگلیسی و روسی و همراه با جزئیات کامل در اختیار علاقمندان قرار می دهد. بخش اول مجموعه آموزش چرم دوزی کیف به طور کامل ساخت و دوخت انواع کیف های پاسپورتی، کیف مدارک و کیف های دیپلمات مناسب برای مدرسه و دانشگاه را آموزش داده است.


آموزش چرم دوزی کیف 1

کیف های پاسپورتی به دلیل جم و جور بودن و زیبایی خاصی که دارند و با توجه به اینکه این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده اند در راًس سایر مدل ها قرار گرفته و بیشتر مورد توجه هستند. آنچه مجموعه آموزش چرم دوزی کیف از این مدل ها ارائه کرده آموزش دوخت جدیدترین و زیباترین مدل های کیف پاسپورتی می باشد. همچنین بخشی از آموزش های مجموعه آموزش چرم دوزی کیف به کیف های دیپلمات اختصاص یافته است.

آموزش چرم دوزی کیف - آموزش چرم دوزی کیف 

بخش دوم مجموعه آموزش چرم دوزی کیف به آموزش نحوه ساخت و دوخت کیف دوشی زنانه پرداخته و مراحل اندازه گیری و برش چرم، سوراخ کردن قسمت های اتصال بند به کیف و نحوه اتصال بندها به کیف را جزء به جزء آموزش داده است. بند برای دوربین عکاسی و دسته کیف از دیگر مواردی است که بخش دوم مجموعه آموزش چرم دوزی کیف به آن پرداخته است.

بخش سوم مجموعه آموزش چرم دوزی کیف دو مبحث کیف پول و جاکاراتی را پوشش داده و به تفضیل مراحل دوخت انواع کیف پول و جاکاراتی را با جزئیات کامل آموزش داده است. کیف پول و جاکارتی به دلیل دوخت ساده تر و کوتاه تر بودن مراحل دوخت در ابتدای کار می تواند انتخاب مناسب تری باشد لذا برای شروع کار چرم دوزی بهتر است کار خود را با دوخت انواع کیف پول و جاکارتی آغاز کنید.


آموزش چرم دوزی کیف 1آموزش چرم دوزی کیف - آموزش چرم دوزی کیف 

مجموعه آموزش چرم دوزی کیف به گونه ای است که برای تمامی افراد حتی افراد مبتدی و بدون پیش زمینه چرم دوزی مناسب خواهد بود. در هنگام کار چرم نحوه دوخت زدن و استفاده از ابزار و وسایل به منظور برخورداری از نتیجه بهتر بسیار مهم و ضروری است از این رو مشاهده مجموعه آموزش چرم دوزی کیف تمام جزئیات مربوط به نحوه دوخت زدن قسمت های مختلف و کار با ابزار متفاوت را آموزش می دهد.

آموزش چرم دوزی کیف 1

آموزش چرم دوزی کیف 

از ابزار و وسایل مورد نیاز برای کار چرم دوزی می توان به سمبه، مشته، تخته کار، نخ، موم، قیچی، کاتر و خط کش اشاره کرد که در طول مجموعه آموزش چرم دوزی کیف چگونگی استفاده از هرکدام را فرا خواهید گرفت. اگر به دنبال یادگیری اصولی و مرحله به مرحله کیف چرم با تمام جزئیات و نکات ضروری می باشید. مجموعه آموزش چرم دوزی کیف تمامی نکات و ترفندهای مورد نیاز را در اختیارتان قرار خواهد داد که با خریداری این مجموعه از وب سایت 118file و دریافت به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل، در کوتاهترین زمان به هدف خود خواهید رسید. 

آموزش چرم دوزی کیف 

سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

-کیف دیپلمات

-کیف های مدارک

-انواع کیف های پاسپورتی

بخش دوم:

-آموزش ساخت بند دوربین

-دوخت چرم با دست

-کیف چرمی

بخش سوم:

-کیف پول

-جاکارتی
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه