حجم فایل: 17408MB نوع : قیمتی قیمت: 3,060,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پیلاتس

درباره آموزش پیلاتس

پیلاتس به مجموعه حرکاتی گفته می‌شود که علاوه بر اینکه باعث کاهش وزن، کاهش BMI می شود روشی مؤثر برای کنترل کمردرد و توانبخشی در برابر صدمات است. به طور کلی حرکات پیلاتس می‌تواند با دستگاه هایی نظیر ریفورمر و یا بدون دستگاه انجام گیرد. آموزش پیلاتس با بیش از 40 ساعت ویدئو به زبان فارسی نحوه حرکات مختلف پیلاتس را ارائه داده است. آموزش پیلاتس در واقع به کمک چربی‌های اضافی بدن به عضله سازی می‌پردازد، این در حالی است که آموزش پیلاتس در بخش اول با آموزش تمرینات پا، تمرینات شکمی و مجموعه ای از تمرینات برای خوش فرم شدن عضلات آغاز شده و دنبال کردن این مجموعه به طور مرتب می تواند در راستای عضله‌سازی و خوش فرم شدن قسمت های متفاوت بدن به شما کمک فراوانی نماید. بخش دوم مجموعه آموزش پیلاتس در خانه دربردارنده مجموعه ای از تمرینات پیلاتس با توپ تعادلی است که شنا تعادلی، اسکات با توپ و غیره از سری حرکات آموزشی این بخش می‌باشد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش پیلاتس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تناسب اندام و جوانی یکی از خواسته‌های شماست اما وقت و هزینه کافی برای شرکت در کلاس‌های ورزشی و باشگاه را ندارید، آموزش پیلاتس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. آموزش پیلاتس دربردارنده چندین سرفصل آموزشی اعم از تمرینات خوش فرم شدن بدن، تمرینات شکمی، تمرینات پا، تمرینات دوران بارداری و غیره می‌باشد. عده ای بر این باورند که پیلاتس ورزشی مختص بانوان' >بانوان می‌باشد اما باید افزود پیلاتس به همان اندازه که برای بانوان' >بانوان مفید و کاربردی است می تواند برای آقایان نیز تاثیر مشابه را داشته باشد باشد از همین حیث بخشی از ویدئوهای آموزش پیلاتس به آموزش پیلاتس برای آقایان اختصاص یافته است.


چرا آموزش پیلاتس را فرا بگیریم؟

آموزش پیلاتس که دربردارنده ویدئوهای آموزشی گروهی از برترین مربیان پیلاتس می‌باشد در این زمینه کمک فراوانی به شما خواهد کرد به طوری که از شرکت در هر گونه کلاس آموزشی و رفتن به باشگاه بی نیاز خواهید شد. معمولا تمرینات 15 دقیقه ای می‌تواند در فراگیری این ورزش' >ورزش به شما کمک فراوانی بنماید این در حالی است که آموزش پیلاتس دربردارنده تمرینات 15 دقیقه ای اصولی و گام به گام می‌باشد.


در پایان آموزش پیلاتس چه اتفاقی می افتد؟

تمرین با صندلی تعادلی بخشی از آموزش‌های مربوط به آموزش پیلاتس می باشد، همچنین انجام حرکات پیلاتس با کمک فوم رولر از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش پیلاتس در خانه به آن پرداخته است. این حرکات به تقویت عضلات در ناحیه پشت ران ها و قسمت پایین کمر کمک فراوانی می نماید. در پایان ویدئوهای مجموعه آموزش پیلاتس به آموزش حرکات پیلاتس برای زنان باردار پرداخته است  که دارای سه بخش بوده و دربردارنده تمرینات قبل از بارداری، دوران بارداری و بعد از زایمان می‌باشد. بخشی از ویدئوهای مجموعه آموزش پیلاتس در خانه به تمرینات پیلاتس در طول 30 روز اختصاص یافته است به گونه ای که در 10 روز اول تمرینات مربوط به پاها و قسمت‌های بالا بدن بوده و در ادامه به تمرینات شکمی و در پایان تمرینات کلی را دربرمیگیرد. لازم به ذکر است دنبال کردن این تمرینات 30 روزه در دست یابی به تناسب اندام بانوان' >بانوان را یاری خواهد کرد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021سرفصل های آموزشی پیلاتس

•    آشنایی با پیلاتس
•    تمرینات برای خوش فرم شدن
•    تمرینات پا
•    تمرینات شکمی
•    پیلاتس با تشک
•    تمرین با توپ تعادلی
•    تمرین با میله
•    تمرینات بازو
•    تمرین پیلاتس در 30 روز
•    تمرین کل بدن
•    تمرینات دوران بارداری
•    پیلاتس برای آقایانمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه