حجم فایل: 12595MB نوع : قیمتی قیمت: 590,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پیشرفته زبان آلمانی

آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

آموزش پیشرفته زبان آلمانی به دنبال تقاضای بسیاری از کاربران گرامی وب سایت 118فایل و با هدف آموزش زبان آلمانی برای سطوح پیشرفته تر گردآوری شده است. مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی دربردارنده بیش از 190 درس به منظور آموزش پیشرفته زبان آلمانی برای سطوح B_1، B_2 و C_1 می باشد. این در حالی است که بخش اول مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی با بیش از 130 درس تمامی سرفصل های آموزشی سطح B_1 را پوشش داده و داوطلب را برای شرکت در آزمون B_1 به آمادگی کامل می رساند.


آموزش پیشرفته زبان آلمانی  Azure1

آموزش پیشرفته زبان آلمانی - آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

باتوجه به افزایش تقاضا برای ادامه تحصیل در دانشگاه هایی که به زبان آلمانی تدریس صورت می پذیرد، افراد به دنبال فراگیری یا ارتقا سطح زبان آلمانی خویش می باشند. لذا مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی شما را در دست یابی به این مهم یاری رسانده و در فراگیری و ارتقا سطح زبان آلمانی به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

آموزش پیشرفته زبان آلمانی - آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

دروس مربوط به سطح B_1 در بهبود مهارت شنیداری و درک زبان آلمانی موثر بوده و مهارت شنیداری افراد را تا حد زیادی ارتقا خواهد بخشید. در ادامه تعداد بسیاری از دروس سطح B_1 مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی به بیان اصطلاحات گوناگون و کاربردی در زبان آلمانی مبادرت ورزیده است. این مجموعه آموزشی گرامر را فراموش نکرده و بسیاری از دروس به آموزش قیدهای حالت، بسیاری از افعال و پسوندها و پیشوندها در زبان آلمانی می پردازد.

آموزش پیشرفته زبان آلمانی  Azure1

آموزش پیشرفته زبان آلمانی - آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

عبارت های مصدری، اصطلاحات مربوط به زمان و تفاوت های aurufen و telefonieren از دیگر موارد مطرح شده در مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی می باشد. علاوه بر آموزش کامل سطح B_1، بخش دوم مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی در طول 44درس سطح B_2 را به طور ویژه پوشش داده است به طوری که پس از تماشای کامل این بخش قادر به بیان اصطلاحات و عبارات بسیاری در زبان آلمانی خواهید بود.

آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

همانند بخش اول، بخش دوم نیز مهارت شنیداری، گرامر و بسیاری از اصطلاحات کاربردی سطح B_2 را آموزش داده و داوطلب را برای شرکت در آزمون سطح B_2 به آمادگی مطلوبی می رساند. لازم به ذکر است برای ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمانی زبان کسب مدرک TestDaF ضوری بوده و لازمه کسب نمره در آزمون TestDaF برخورداری از سطح C_1 در زبان آلمانی می باشد. مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی، بخش سوم را به سطح C_1 و تاحدودی C_2 اختصاص داده است. 

آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

این در حالی است که بخش سوم مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی به طور ویژه به مهارت شنیداری خواهد پرداخت. مصاحبه با یک فرد آلمانی و بیان تجارب شخصی خانم  Jenny (مدرس مجموعه) در راه یادگیری زبان آلمانی از دیگر مواردی است که در بخش سوم مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی مطرح شده است.

آموزش پیشرفته زبان آلمانی  Azure1

آموزش پیشرفته زبان آلمانی 

اگر زبان آلمانی را تا سطح A_2 فراگرفته اید و اکنون به دنبال منبعی کامل و معتبر برای ارتقا سطح زبان آلمانی خود می باشید مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در پایان لیستی از تمامی دروس مجموعه آموزش پیشرفته زبان آلمانی ارائه می گردد:

بخش اول:

German B1 (200-331)

بخش دوم:

German B2 (400-500)

بخش سوم:

German C1
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زبان آلمانی