حجم فایل: 626MB نوع : حجمی قیمت: 7,336 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم بیانگرسطح بالایی از این اتوماسیون می باشد. در این دوره آموزشی شما تمام موارد پیشرفته ای که بایستی در زمینه اتوماسیون سلنیوم بدانید را یاد خوهید گرفت. بخش اول این مجموعه به توضیح پارامترها و مهیا کنندگان داده اختصاص داده شده است. از اینرو شما در این بخش با فایل های CSV به عنوان مهیا کنندگان داده آشنا خواهید شد. هم چنین درباره پارامترهای testng.xml اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. از دیگر موارد توضیح داده شده در این بخش از مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم می توان به مرور صفحات گسترده به عنوان مهیا کنندگان داده اشاره نمود.


آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

یکی دیگر از بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم، آزمودن Cross-Browser می باشد. در این بخش شما به اطلاعاتی در خصوص نحوه اجرای تست ها در Parallel دست پیدا خواهید کرد. باید افزود که این بخش از مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم به توضیح ارزش آزمایش Cross-Browser نیز پرداخته است. هم چنین درباره چگونگی استفاده از BrowserDriverFactory در تست ها توضیحاتی را ارائه می نماید. 

آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم - آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

ادامه مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم در قالب بخش API پیشرفته سلنیوم به شما بر هم کنش های پیشرفته کاربر را آموزش می دهد. این بخش درباره نحوه اجرای تست های Parallel با Apache Log4j اطلاعات جامعی را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که شما به واسطه این بخش از مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم، طریقه آپلود فایل ها را نیز فرا خواهید گرفت. هم چنین این بخش به توضیح نحوه استفاده از TestListeners پرداخته است.


آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم - آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم

بخش نهایی مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم به چگونگی رفع خطاهای تست پیچیده اختصاص داده شده است. در این بخش شما اطلاعات جامعی را در مورد چگونگی افزودن ExtentReport کسب خواهید نمود. باید افزود که بخش نهایی مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم، به شما چگونگی گرفتن اسکرین شات را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. از این جهت در بخش نهایی مجموعه آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم، چگونگی اشکال زدایی با استفاده از گرفتن اسکرین شات و گزارش آموزش داده خواهد شد. لازم به ذکر است که شما به واسطه این بخش، نحوه جمع آوری خطاهای جاوا اسکریپت از کنسول را به طور کامل یاد خواهید گرفت. بخش نهایی دوره آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم با مطالعه گزارش مقدماتی testing به تکمیل آموزش های خود می پردازد. چنانچه به یادگیری مباحث پوشش داده شده توسط دوره آموزش پیشرفته اتوماسیون سلنیوم علاقه مند می باشید، این مجموعه را از طریق وب سایت 118فایل تهیه نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه