حجم فایل: 8878MB نوع : قیمتی قیمت: 416,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پرورش زنبورعسل

آموزش پرورش زنبور عسل

آموزش پرورش زنبور عسل به منظور آموزش زنبورداری در ایران، یکی از کاملترین مجموعه های حاضر می باشد که تمامی نکات کاربردی پیرامون آموزش زنبورداری را در اختیار کاربران قرار می دهد. آموزش پرورش زنبور عسل که بیش از 12 ساعت آموزش گام به گام زنبور داری است با شرح ابزار و لوازم مورد نیاز برای شروع کار زنبورداری آغاز شده و در ادامه زنبوردار مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل تجربیات چندین ساله خود پیرامون زنبورداری را با کاربران به اشتراک می گذارد.


آموزش پرورش زنبور عسل 1


آموزش پرورش زنبور عسل - آموزش پرورش زنبور عسل

با توجه به درآمد بالای حاصل از زنبورداری، پرورش زنبور عسل در ایران طرفداران زیادی داشته و افراد بسیاری به دنبال کسب درآمد از این راه هستند اما آنچه برای آغاز کار زنبورداری اهمیت دارد داشتن اطلاعات کافی و تخصصی در زمینه پرورش زنبور عسل در ایران می باشد. مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل تمام آنچه را که برای شروع کار زنبورداری لازم و ضروری است در اختیارتان قرار می دهد به طوری که با تماشای مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل برای شروع کار زنبورداری آمادگی های لازم را کسب خواهید کرد.

آموزش پرورش زنبور عسل - آموزش پرورش زنبور عسل

مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل در طول 200 روز به پرورش زنبور عسل پرداخته و در واقع زنبورداری برای مبتدیان، لوازم زنبورداری و طریقه ساخت این لوازم را به طور کامل شرح می دهد. همچنین مشکلات و نکات کاربردی پیرامون زنبورداری در فصل های مختلف سال را فرا گرفته و با زنبورداری مدرن (flow Hive) به طور کامل آشنا خواهید شد.

آموزش پرورش زنبور عسل

زنبوداری علی رغم درآمد بالا در ابتدا می تواند برای افراد مبتدی سخت به نظر رسیده و مانع ورود افراد به حرفه زنبورداری شود همچنین فقدان اطلاعات تخصصی در این زمینه می تواند منجر به شکست فرد شده و باعث شود وی تمام سرمایه اولیه خود را از دست بدهد لذا افراد شاغل در زمینه زنبورداری همواره به افراد مبتدی توصیه می کنند تا کار خود را با دو و حداکثر  10کندو آغاز کرده و در صورت پیشرفت کاری می توانند به افزایش تعداد کندوها بپردازند.

آموزش پرورش زنبور عسل


آموزش پرورش زنبور عسل 1


مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل زنبورداری را از جهات مختلف مورد بررسی قرار داده است به طوری که با تماشای این مجموعه هیچ نقطه مبهمی برای زنبوردار باقی نخواهد ماند. لازم به ذکر است مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل به طور مفصل به بیماری های رایج میان زنبورها پرداخته به گونه ای که آفت کرم موم خوار و نحوه مبارزه با آن، بیماری Varroa و Robbing را مورد بررسی قرار می دهد.

آموزش پرورش زنبور عسل

در ادامه باید افزود مجموعه آموزش پرورش زنبور عسل سرفصل های زیر را در بر می گیرد:

-زنبورداری برای افراد مبتدی 

-زنبورداری مدرن

-لوازم زنبورداری

-ملکه زنبور عسل

-بیماری های مربوط به کندوهامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زنبورداری
  2. آموزش جامع زنبورداری
  3. آموزش حرفه ای زنبورداری