حجم فایل: 2734MB نوع : قیمتی قیمت: 512,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پدیکور

درباره آموزش پدیکور

آموزش پدیکور که برخی آن را به عنوان کف سابی نیز می‌شناسند مربوط به پاکسازی، از بین بردن پوست‌های مرده و شکل دهی به ناخن های پا می باشد. پدیکور بخشی از آرایش بانوان' >بانوان می باشد که منشاء اصلی آن از کشور فرانسه بوده اما بانوان' >بانوان سایر کشور‌ها نیز به این رشته روی آورده‌اند چرا که انجام پدیکور به تدریج باعث کاهش استرس می‌شود و نرمی و لطافت به پوست شما باز می‌گردد. مجموعه آموزش پدیکور پا با بیش از 3 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی می‌تواند مجموعه‌ای کامل برای بهداشت و آرایش پا باشد چرا که علاوه بر آموزش کامل پدیکور با دستگاه و بدون دستگاه، آموزش پدیکور پا برای ناخن‌های آسیب دیده را نیز در خود جای داده است. یکی از عوامل مهم در پدیکور بدون دستگاه ماساژ پا می‌باشد که معمولاً در مراکز آموزشی به این مهم پرداخته نمی‌شود. وب سایت 118 فایل با قرار دادن آموزش ماساژ از زانو تا کف پا این مشکل را برای هنرجویان برطرف کرده است. علاوه بر موارد فوق آموزش پارافین‌تراپی که می‌تواند جایگزین مناسبی برای آبرسان و اسکراب‌های شیمیایی باشد نیز در این مجموعه قرار دارد زیرا محصولات متنوعی برای آبرسان ها وجود دارد و پارافین می‌تواند روشی طبیعی و مطمئن برای پاکسازی پوست باشد. بعد از گذراندن موارد فوق و گذشتن از پدیکور نوبت به کاشت ناخن می‌رسد که اغلب افراد برای کاشت ناخن به آرایشگاه مراجعه می‌کنند از این رو در مرحله آخر، آموزش نحوه کاشت ناخن با روش های مختلف از جمله کاشت ناخن قالبی، کاشت ناخن پودری و کاشت ناخن با ژل قرار دارد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش پدیکور برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش پدیکور می‌تواند برای تمام علاقه مندان به حوزه آرایشگری و کاشت ناخن مناسب باشد زیرا علاوه بر نحوه پدیکور آموزش کاشت ناخن به روش های مختلف نیز در این مجموعه ارائه شده است. آموزش پدیکور می‌تواند به افرادی که در حوزه ترمیم ناخن های آسیب دیده فعالیت می کنند نیز کمک بسیاری می کند زیرا آموزش گام به گام ترمیم، پدیکور و کاشت ناخن آسیب دیده برای هنرجویان مبتدی و پیشرفته در این مجموعه قرار دارد.

چرا آموزش پدیکور را فرا بگیریم؟

بهداشت پا عاملی مهم برای جلوگیری از ورود میکروب به داخل کفش می‌باشد و در صورت تجمع کوتیکول لای ناخن‌ها و بین انگشتان می‌تواند بیماری های عفونی زیادی برای ناخن ایجاد کند. با فرا گرفتن آموزش پدیکور پا می‌توانید هر چند وقت به عنوان مثال هر 2 هفته این کار را انجام دهید و از بیماری های غیر مترقبه پیشگیری کنید.


در پایان آموزش پدیکور چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش تمامی هنر‌آموزان قادر خواهند بود پدیکور را به صورت حرفه ای فرا بگیرند و با تمامی ابزار آلات، دستگاه ها، ست های پدیکور و اسکراب های مربوط به پا آشنا شوند. همچنین با پارافین تراپی که گونه ای درمان برای پوست به حساب می‌آید آشنا می‌شوند و می‌توانند در کنار پدیکور از این روش نیز برای پاکسازی استفاده کنند لازم به ذکر است بعد از پاکسازی، ماساژ یکی از عوامل مهم است که در این مجموعه ارائه شده است و شامل ماساژ انگشتان، ماساژ پاشنه و ماساژ کف پا می‌باشد. از آنجایی که کاشت ناخن امروزه رواج زیادی بین بانوان' >بانوان پیدا کرده است آموزش پدیکور با در بر‌داشتن آموزش کاشت ناخن می‌تواند به افرادی که در حوزه کاشت ناخن دست (مانیکور) و پا (پدیکور) فعالیت دارند کمک کند زیرا با روش های مدرن کاشت ناخن آشنا می‌شوند و با تمرین کافی می‌توانند کاشت را شروع کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش پدیکور چگونه است؟

همانطور که می دانید این روزه ها آرایشگری رواج بسیاری پیدا کرده است به گونه ای که تمامی اقدامات از جمله کوتاهی مو، رنگ مو، اکستنشن مو و اصلاح صورت به وسیله وکس، بازار‌کار بسیار خوبی دارند. کاشت ناخن و پدیکور نیز از این قائده مستثنی نیستند و به دلیل سهولت یادگیری می‌توانید در بازه زمانی کوتاهی آموزش را فرا بگیرید و در یکی از سالن های زیبایی مشغول به کار شوید. از آنجایی که پدیکور، ترمیم ناخن و کاشت ناخن نیاز به ابزار آلات بسیاری ندارند و تنها وسیله مورد استفاده شما به غیر از مواد آرایشی بهداشتی دستگاه یو‌وی و دستگاه پدیکور می باشد نیاز به سرمایه اولیه چندانی ندارید و اگر تمایلی به کار در سالن های زیبایی ندارید می توانید با کمترین سرمایه مشغول به کار شوید.لازم به ذکر است گرفتن مدرک از فنی حرفه ای یکی از اقدامات مهم قبل از شروع به کار است زیرا برای شروع کار در هر مرحله شما نیاز به مدرک از فنی حرفه ای دارید.

سرفصل های آموزش پدیکور

•    آموزش ماساژ پدیکور
•    آموزش کامل پدیکور به همراه آموزش لاک محافظ
•    آموزش پدیکور پا با دستگاه
•    آموزش پدیکور پا ناخن های آسیب دیده
•    آموزش پارافین تراپی
•    آموزش کاشت ناخن با ژل
•    آموزش کاشت ناخن قالبی
•    آموزش کاشت ناخن به روش پودری با دستگاه یوویمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه