حجم فایل: 1188MB نوع : حجمی قیمت: 13,922 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه

آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه

آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه به شما در قالب ایجاد چند برنامه ساده تا پیشرفته، به صورت کامل پایتون را آموزش می دهد. در ابتدای این مجموعه آموزشی شما پس از یادگیری چگونگی نصب و راه اندازی ابزارهای مربوط به پایتون در سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، لینوکس و مک، نحوه ایجاد برنامه معروف Hello World را یاد خواهید گرفت. باید افزود که شما در قالب مجموعه آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه، با چگونگی چاپ و نیز گرفتن ورودی از کاربر آشنا خواهید شد.


 

آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه - آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه

مجموعه آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه درباره توابع پایتون توضیحات جامعی را ارائه می نماید. هم چنین اطلاعاتی را درباره متغیرها و نحوه استفاده از آنان درون برنامه خود به صورت کامل و مرحله به مرحله در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. در این مجموعه شما در مورد دستورات شرطی نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. یکی دیگر از برنامه هایی که در مجموعه آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه به توضیح نحوه ایجاد آن پرداخته شده، بازی حدس اعداد می باشد. از اینرو شما در قالب ساخت این بازی با جملات بولین، حلقه ها و رشته ها و ... آشنا شده و نحوه استفاده درست از آنان را فرا خواهید گرفت.

آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه - آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه

برنامه دیگری که مجموعه آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه به ایجاد آن پرداخته، برنامه شمارش معکوس تولد می باشد. در این برنامه شما با استفاده از توابع، دستورات و پارامترهای مختلف تعداد روزهای باقیمانده تا روز تولد خود را محاسبه خواهید کرد. لازم به ذکر است که شما پس از یادگیری نحوه ساخت هر برنامه با یک سری از دستورات و توابع پایتون آشنایی پیدا خواهید کرد. به طوریکه پس از پایان تمامی توضیحات ارائه شده در دوره آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه، به صورت کامل قادر به برنامه نویسی با پایتون خواهید بود. از جمله دیگر برنامه های آموزش داده شده در این مجموعه می توان به برنامه تعیین آب و هوا در زمان واقعی اشاره نمود. شما در قالب این برنامه با سرویس گیرندگان HTTO، بسته های خارجی، PyPI و درخواست ها و ... آشنا خواهید شد.


 

آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه

به طور کلی برنامه های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه به شرح زیر می باشند:

1.Hello World

2.بازی حدس اعداد

3.برنامه شمارش تعداد روزهای باقیمانده تا روز تولد

4.برنامه مجله و فایل I/O

5.برنامه تعیین آب و هوا در زمان واقعی

6.برنامه مربوط به کارخانه LOLCat

7.برنامه جنگ جادوگر

8.برنامه جستجوی فایل

9.برنامه تحلیل املاک

10.برنامه جستجوی فیلم
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا
  2. آموزش آنالیز داده ها با پایتون
  3. آموزش پروژه های پیشرفته هوش مصنوعی با پایتون
  4. آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون