حجم فایل: 444MB نوع : حجمی قیمت: 5,203 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا

آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا

آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا توضیحات جامعی را در رابطه با زبان های برنامه نویسی مذکور و نیز مبحث شی گرایی در جاوا ارائه می نماید. آغاز این مجموعه به معرفی مباحث پوشش داده شده و نیز بیان اساس برنامه نویسی شی گرا اختصاص یافته است. مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا که شامل چندین بخش مختلف می باشد، در یکی از بخش های خود به توضیح کلاس ها، مبحث وراثت و چند ریختی می پردازد. توضیح درباره انتزاع داده و کپسوله کردن در زبان برنامه نویسی پایتون یکی دیگر از بخش های مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا به شمار می رود.


آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا - آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا

از دیگر بخش های مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا می توان به توضیح سازنده ها و کلاس ها در پایتون اشاره نمود. لازم به ذکر است که این مجموعه درباره وراثت چندگانه و چند سطحی نیز توضیحات جامعی را ارائه می نماید. توضیح راجع به مباحث Upcasting و Downcasting در جاوا و پایتون از دیگر بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا محسوب می گردد.

آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا - آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا

یکی دیگر از بخش های این مجموعه توضیح Boxing و Unboxing می باشد. در این بخش، شما علاوه بر دو مبحث مذکور، با انواع داده های اصلی آشنا شده و در مورد کنترل جریان نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. باید افزود که شما به واسطه مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا راجع به عناصر داده نیز توضیحاتی را دریافت خواهید کرد. در یکی از بخش های این مجموعه شما نحوه طراحی و توسعه یک نرم افزار با استفاده از بهترین تمرینات در برنامه نویسی شی گرا را فرا خواهید گرفت. به طوریکه در این بخش شما درباره مدلسازی و UML اطلاعاتی را کسب نموده و با دیاگرام سازه و رفتاری آشنا خواهید شد.


 

آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا

از دیگر مباحث ذکر شده در مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا می توان به بیان قاعده کلی طراحی شی گرای تعیین کننده با استفاده از جاوا اشاره نمود. به طوریکه شما به واسطه این مبحث با ساختار یک شی در جاوا آشنا شده و درباره طریقه بسته بندی اشیاء اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد. هم چنین با متغیرها، روش ها و بیانیه کلاس ها آشنایی پیدا خواهید نمود. الگوی طراحی شی گرا، توضیح درباره API در جاوا، برنامه نویسی شی گرا در PHP و C از دیگر بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش پایتون، پی اچ پی و شی گرایی جاوا محسوب می گردند. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پایتون همراه با ساخت 10 برنامه
  2. آموزش آنالیز داده ها با پایتون
  3. آموزش پروژه های پیشرفته هوش مصنوعی با پایتون
  4. آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون