حجم فایل: 1109MB نوع : حجمی قیمت: 38,988 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش پارافین تراپی

درباره آموزش پارافین تراپی

پارافین ماده ای است جامد که در اثر گرما در دستگاهی خاص ذوب و آماده استفاده می شود. آموزش پارافین تراپی به شما کمک می‌کند تا ابتدا به صورت کامل با این گونه دستگاه ها و نحوه کار آنها آشنا شوید و سپس بتوانید با آموزش‌های موجود در مجموعه آموزش پارافین تراپی نحوه درست کردن ماسک را برای داشتن پوستی شفاف و روشن فرا بگیرید. آموزش پارافین تراپی با ارائه بیش از 90 دقیقه ویدئو آموزشی با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی پس از آشنایی کامل شما با پارافین، به پارافین تراپی دست و پا می‌پردازد به گونه ای که به طور کامل با ماساژ دست و نحوه گذاشتن پارافین روی دست آشنا شوید. در قسمت پارافین تراپی پا نیز شما نحوه درست کردن اسکراب و ماسکی که برای پا استفاده میشود را فرا خواهید گرفت تا پس از آشنایی کامل با پارافین تراپی از خشکی کف پا و تیرگی زانو رهایی یابید. آموزش پارافین تراپی صورت نیز در کنار پارافین تراپی دست و پا به آموزش پاکسازی صورت می‌پردازد. آموزش پارافین تراپی صورت کمک بسیاری به حفظ رطوبت و جوان سازی پوست می‌کند و شما با فرا گرفتن روش هایی که در مجموعه آموزش پارافین تراپی صورت قرار دارد قادر خواهید بود چند مدل ماسک مناسب با پارافین بسازید و علاوه بر این موارد با انواع کرم های مرطوب کننده و اسکراب های صورت آشنا شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021
آموزش پارافین تراپی برای چه کسانی مناسب است؟

با شروع فصل سرما افراد زیادی دچار خشکی پوست به خصوص در ناحیه آرنج و زانو می شوند. آموزش پارافین تراپی با ارائه بهترین روش ها برای درست کردن ماسک، شما را از مرطوب کننده های شیمیایی بی نیاز می‌سازد چرا که در ماسک پارافین از مقداری وازلین استفاده می‌شود که فوائد بسیاری دارد و درکنار پارافین، ترکیبی فوق العاده برای حفظ تعادل PH پوست می‌شود. موم موجود در پارافین که در اثر گرما ذوب می‌شود دارای خاصیتی شیمیایی است و همین موضوع باعث می‌شود تا تیرگی ها و خشکی های کهنه مانند پاشنه پا از بین بروند. برای افرادی که خیلی به پوستشان اهمیت می دهند آموزش پارافین تراپی صورت پیشنهادی عالی به شمار میرود تنها نکته قابل توجه، شیمیایی بودن پارافین است که میتواند برای افرادی که پوستشان حساس است و یا منافذی باز مانند زخم دارند کمی مضر باشد زیرا بعد از پارافین، صورت کمی التهاب پیدا میکند که البته جای نگرانی ندارد.

چرا آموزش پارافین تراپی را فرا بگیریم؟

پارافین تراپی تنها برای رطوبت رسانی به پوست انجام نمی شود بلکه ماده ای مفید و مغذی برای کوتیکول های ناخن نیز به شمار می رود. آموزش پارافین تراپی با ارائه آموزش های مخصوص پدیکور و مانیکور تمامی نکات لازم در رابطه با نحوه پاکسازی پا (پدیکور)، نحوه پاکسازی دست (مانیکور) و اعمال پارافین روی انگشتان دست و پا را بیان کرده است از این رو ناخن کاران بسیاری به مجموعه آموزش پارافین تراپی روی آوردند زیرا با فرا گرفتن پارافین تراپی دیگر نیازی به محصولات شیمیایی برای پاکسازی و آبرسانی ندارند.

درپایان آموزش پارافین تراپی چه اتفاقی می افتد؟

پس از گذراندن مجموعه آموزش پارافین تراپی شما با نحوه ذوب پارافین و نحوه اعمال آن روی پوست آشنا می شوید. همان طور که می دانید پارافین خواص درمانی بسیاری دارد که فرا گرفتن آموزش پارافین تراپی شما را با پارافین تراپی دست و پا و سپس با پارافین تراپی صورت آشنا می کند. در کنار موارد فوق شما با نحوه ماساژ صورت و پا آشنا خواهید شد که یکی از الزامات پارافین تراپی است همچنین در کنار آموزش پارافین تراپی آموزش پدیکور و مانیکور قرار دارد که کمک بسیاری به ناخن کاران می کند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021
بازار کار آموزش پارفین تراپی چگونه است؟

با فرا گرفتن کامل آموزش پارافین تراپی قادر خواهید بود بسیاری از مشکلات پوستی و عضلانی  دست و پا را رفع کنید زیرا گرم نگه داشتن دست و پا هنگام پارافین تراپی باعث جریان بهتر خون در بدن می شود که مسکنی موثر برای درد های عضلانی  به شمار می رود. علاقمندان پس از گذراندن مجموعه آموزش پارافین تراپی می توانند فعالیت خود را در سالن های زیبایی کاشت ناخن شروع کنند و یا به عنوان مشاور پوست شروع به کسب درآمد کنند. لازم به ذکر است به دلیل کم بودن افراد متخصص در این زمینه شما می توانید در کمترین زمان ممکن این حرفه را یاد بگیرید و درآمدی مطلوب داشته باشید.


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش پارافین تراپی

آموزش آشنایی با پارافین

آموزش آشنایی با دستگاه ها

آموزش پارافین تراپی دست (مانیکور)

آموزش کامل ماساژ و پارافین دست

آموزش پارافین تراپی پا (پدیکور)

آموزش پدیکور به همراه پارافین

آموزش پارافین صورت

آموزش پارافین صورت به همراه ماساژ

آموزش ماسک صورت با پارافین
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه