حجم فایل: 2355MB نوع : حجمی قیمت: 27,598 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)

آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)

آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)، ویولن یک ساز زهی و آرشه ای می باشد. سازهای زهی مربوط به آن دسته از ساز ها هستند که در آن‌ صدا از لرزش زه یا سیم به وجود می‌آید. صدای دلخواه هنرمند از ضربه زدن یا کشیدن آرشه بر روی این زه‌ها به وجود می آید. آرشه وسیله‌ ای است که از آن برای نواختن سازهای زهی استفاده می‌شود. اکثر ویولن ها دارای یک تنه ی چوبی توخالی بوده که این قسمت کوچکترین و پرطرفدار ترین عضو در خانواده ی سازهای آرشه ای محسوب می گردد.


آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) - آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)

این ساز به دلیل صدای طنین اندازش در میان هنرمندان و در مراسم های گوناگون نظیر ارکستر و یا جمع های خانوادگی بسیار مورد توجه و پر طرفدار می باشد. ویولن نیز سازگاری بسیاری با فرهنگ ها ی مختلف دارد. شما با تماشای آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) می توانید روش های کار کردن با این آلت موسیقی زیبا را آموخته و با تمرین این آموزش ها تبدیل به یک نوازنده ی حرفه ای ویولن شوید. آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) به صورت مقدماتی ارائه شده که حاوی اطلاعات مهم و پایه درباره نحوه نگهداری ساز، انواع حالات، الگو های انگشتان است که می تواند به عنوان یک منبع آموزشی برای افراد علاقمند به یادگیری ویولن مورد استفاده قرار گیرد. 

آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) - آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)

شما در آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) اطلاعات مهمی در مورد چگونگی مراقبت و نگهداری ابزار خود را فرا خواهید گرفت. مربی به شما قدم به قدم راه های دستیابی به نگه داشتن کامل، تمرکز بر روی ابزار و همچنین تنظیم را خواهد آموخت. شما در جریان برخی از ویژگی های جالب این ابزار قرار خواهید گرفت و الگوهای انگشت پایه ای که هنگام نواختن در مقیاس های بزرگ استفاده می شود را یاد می گیرید. این ویدویوهای آموزشی مناسب برای هنرآموزان تازه کار است. همچنین در بسته ی آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin) کتاب های PDF نیز برای شما قرار گرفته اند که شما را برای به دست گرفتن صحیح یک ویولن هدایت می کند، ویولن را برای تمرین اجرا می کنید، حرکت تعظیم و انگشت دست، درک و خواندن ورق موسیقی، یادگیری نحوه ی تمرین یک آهنگ تا جایی که شما راحت آن را در مقابل مخاطبان خود برای اولین بار اجرا کنید. این بسته دستورالعمل های آسان را با تصاویر و نمودارهای بسیار مفید نشان می دهد.

آموزش ویدیویی نواختن ویولن (Violin)

در مجموع تماشای این ویدیو ها موارد زیر را برای شما آموزش میدهد:

-تعمیر و نگهداری و مراقبت از ابزار شما

-وضعیت درست و تکنیک نگهداری

-الگوهای انگشت ساده

-روش های کشیدن

-یادداشت های شما

-نظریه موسیقی و نکات مفید برای شروع سریع شمامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پی ام پی مدیریت زمان پروژه
  2. آموزش گیتار از سطح مبتدی تا پیشرفته
  3. فیلم آموزش بهینه سازی مغز