حجم فایل: 3000MB نوع : حجمی قیمت: 35,156 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان به توضیح یک سری مباحث ابتدایی نرم افزار Adobe Photoshop CC 2018 که برای عکاسان ضروری است، می پردازد. این دوره آموزشی با نگاهی عمیق به چگونگی کار با لایه های تنظیم، جهت بالا بردن کیفیت تصاویر آغاز خواهد شد. دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان به شما نحوه ایجاد شکاف سایه روشن و افکت های فرآیند متقابل را آموزش می دهد. همچنین شما با مشاهده این دوره نحوه رنگ آمیزی تصاویرتان به صورت دستی را به طور کامل و گام به گام آموزش خواهید دید، به طوریکه شما پس از مشاهده این دوره با تمامی تکنیک های رنگ آمیزی و نحوه استفاده از جدول هایی برای جستجوی رنگ های دلخواهتان آشنا خواهید شد.


آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان1

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان - آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان

از دیگر مباحث پوشش داده شده در دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان می توان به بیان ملزومات روتوش اشاره نمود. این دوره آموزشی به شما نحوه ترکیب چندین تصویر با یکدیگر را یاد می دهد. یکی دیگر از مواردی که دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان پوشش داده، کار با اشیاء هوشمند برای افزایش بهره وری می باشد. این دوره به آموزش فیلترهای ضروری، ابزار نقاشی، اشکال و لایه خواهد پرداخت. 

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان - آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان

از دیگر مباحث آموزش داده شده در دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان می توان به آموزش نحوه تحول و پختن رنگ ها توسط Curves اشاره کرد. شما توسط این دوره آموزشی قادر به روشن کردن چشم هایتان در تصویر و هم چنین براق و سفید نمودن دندان هایتان خواهید بود. لازم به ذکر است که دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان به شما نحوه ساخت تصاویر پانوراما توسط این نرم افزار را به طور کامل توضیح خواهد داد.

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان1

آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان 

 این دوره آموزشی حتی به پوشش نحوه استفاده از کتابخانه ها و Artboard ها برای استخراج سریع تصاویر می پردازد. شایان ذکر است که تمامی این ویدئوهای آموزشی با هدف نیاز عکاسان به نرم افزار محبوب Adobe Photoshop CC 2018 و کارهایی که از طریق آن انجام می دهند، تهیه شده است. اگر به عکاسی علاقه داشته و یا یک عکاس حرفه ای می باشید، دوره آموزش های لازم فتوشاپ برای عکاسان یکی از بهترین دوره هایی است که قادر به زیباتر کردن عکس هایتان از طریق نرم افزار حرفه ای Adobe Photoshop CC 2018 خواهید بود. پس همین حالا این دوره آموزشی پرطرفدار را از طریق وب سایت 118فایل تهیه نمایید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش فتوشاپ برای عکاسان