حجم فایل: 31436MB نوع : قیمتی قیمت: 1,473,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نوین زبان آلمانی

آموزش نوین زبان آلمانی

آموزش نوین زبان آلمانی مکمل مجموعه آموزش زبان آلمانی می باشد و زبان آلمانی را برای سطوح B1- B2 و C1- C2 آموزش داده است. یقیناً آموزش نوین زبان آلمانی می تواند بهترین عنوان برای این مجموعه آموزشی باشد زیرا مدرس آموزش نوین زبان آلمانی با زبان آلمانی و انگلیسی به شیوه ای جدید و در واقع از طریق مصاحبه با افراد آلمانی زبان، بسیاری از لغات و اصطلاحات زبان آلمانی را آموزش داده است.


آموزش نوین زبان آلمانی - آموزش نوین زبان آلمانی

به عقیده بسیاری از افراد زبان آلمانی یکی از سخت ترین زبان های دنیاست اما برخورداری از یک مجموعه آموزشی خوب بدون شک این مسیر سخت و طولانی را برای شما لذت بخش و آسان خواهد کرد. پیشنهاد ما در وب سایت 118فایل به شما کاربران گرامی این است که در ابتدا مجموعه های آموزش زبان آلمانی از پایه و آموزش پیشرفته زبان آلمانی را به طور کامل مشاهده بفرمایید و در ادامه آموزش نوین زبان آلمانی را به طور کامل تماشا کنید. زیرا دو مجموعه فوق تا حد زیادی گرامر و دایره لغاتتان را بهبود می بخشد و در ادامه مجموعه حاضر مکالمه زبان آلمانی را هدف قرار داده است.

آموزش نوین زبان آلمانی - آموزش نوین زبان آلمانی

آموزش نوین زبان آلمانی در قالب دو بخش آموزشی زبان آلمانی را به صورت کاملاً اصولی آموزش داده است. بخش اول مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی برای سطح متوسط (B1- B2) مناسب بوده و طی بیش از 105 ویدئو آموزشی با میانگین زمانی 10 دقیقه به آموزش مواردی نظیرعادات و رفتار آلمانی ها، اشتباهات رایجی که غیر آلمانی زبان ها انجام می دهند، عبارات و اصطلاحات زبان آلمانی پرداخته است. شیوه آموزشی مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی به گونه ای است که  در ابتدا سوال یا عبارت مورد نظر را تعداد بسیاری از افراد آلمانی زبان تکرار کرده و در ادامه افراد به سوالات پاسخ می دهند. باید افزود تمامی ویدئو ها دارای زیرنویس تحت الفظی می باشند. سفر به کشورهای مختلف، قرار گرفتن در محیط واقعی نظیر کتابخانه، رستوران، هتل و ... از دیگر نقاط قوت مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی است. اصطلاحات مربوط به کریستمس، غذاهای مختص کریستمس، پرسیدن نظرات مردم در رابطه با موضوعات مختلف در زندگی نظیر اینکه بدترین چیز در دنیا چیست؟ آیا زندگی وحشتناک است و ... از دیگر مواردی است که بخش اول مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی به آن پرداخته است.


آموزش نوین زبان آلمانی

از ویژگی های برجسته مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی می توان به جذاب و لذت بخش بودن مصاحبه ها اشاره کرد. زیرا در کنار اینکه تمامی مصاحبه ها ماهیت آموزشی داشته و لغات و اصطلاحات بسیاری را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد، پاسخ بسیاری از مردم به سوالات متفاوت جالب بوده و دید مثبتی به انسان تذریق می کند. همچنین اشخاص مصاحبه کننده و مصاحبه شونده در هر ویدئو متفاوت بوده و همین امر بر جذابیت آموزش ها افزوده است.

آموزش نوین زبان آلمانی

بخش دوم مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی برای سطح پیشرفته (C1- C2) مناسب بوده و دربردارنده 103 ویدئو آموزشی با میانگین زمانی 8 دقیقه می باشد. از موضوعاتی که بخش دوم مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی به آن پرداخته می توان به موارد زیر اشاره کرد: اصطلاحات و لغات سطوح پیشرفته، پرسیدن نظرات مردم در رابطه با یادگیری یک زبان جدید، مصاحبه با یکی از برجسته ترین نویسندگان آلمانی و صدها مورد دیگر از مواردی است که در بخش دوم مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی به آن پرداخته شده است. م اکنون می توانید این مجموعه فوق العاده را از طریق وب سایت 118فایل سفارش داده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت کنید. 


آموزش نوین زبان آلمانی

اگر به دنبال مجموعه ای بی نظیر برای تقویت مکالمه زبان آلمانی خود می باشید مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود این مجموعه فوق العاده تا سطح زیادی زبان آلمانی شما را دگرگون خواهد کرد. تماشای این مجموعه آموزشی به گونه ای خواهد بود که گویی به کشور آلمان سفر کرده اید و بسیاری از لغات و اصطلاحات زبان آلمانی را توسط خود آلمانی زبان ها فرا می گیرید. مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی در واقع شبیه به یک مستند آموزشی بوده که شما را همراه خود به نقاط مختلف کشور آلمان برده و به عبارت بهتر همراه با ویدئو در محیط های متفاوت قرار گرفته و اصطلاحات و عبارات کاربردی بسیاری را فرا می گیرید. تماشای کامل مجموعه آموزش نوین زبان آلمانی به شما کمک خواهد کرد تا در موقعیت های متفاوت به راحتی آلمانی صحبت کنید و دچار مشکل نشوید.
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زبان آلمانی از پایه