حجم فایل: 3052MB نوع : حجمی قیمت: 35,766 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نوشتن رزومه

آموزش نوشتن رزومه

آموزش نوشتن رزومه مجموعه ای جامع به منظور آموزش هر چه بهتر نحوه صحیح نوشتن رزومه می باشد به طوری که توجه کارفرمایان را به رزومه شما جلب خواهد کرد. با تماشای مجموعه آموزش نوشتن رزومه اجزای اساسی یک رزومه، نحوه طراحی اجزای پایه رزومه و چگونگی ارتقاء یک رزومه را فرا خواهید گرفت همچنین طرح بندی و گزینه های فرمت، طراحی رزومه جایگزین و موارد پیش فرض یک رزومه از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش نوشتن رزومه به آن پرداخته است.


آموزش نوشتن رزومه - آموزش نوشتن رزومه

این مجموعه آموزشی که محصول موسسه لیندا می باشد شامل بیش از 2 ساعت آموزش مرحله به مرحله به منظور نوشتن رزومه است. مدرس مجموعه آموزش نوشتن رزومه خانم Stacey.A. Gordon می باشد که در طول زندگی اش به افراد بسیاری برای نوشتن رزومه و یافتن یک شغل خوب و رویایی کمک های فراوانی کرده است. اگر علاقمند به یادگیری نحوه متمایز کردن رزومه خود از دیگر رزومه ها و نوشتن رزومه ای متفاوت می باشید مجموعه آموزش نوشتن رزومه در این راستا کمک فراوانی به شما خواهد کرد.

آموزش نوشتن رزومه - آموزش نوشتن رزومه

در طول مجموعه آموزش نوشتن رزومه خانم Stacey به شما خواهد آموخت که چه عناوینی را حتماً باید در رزومه خود قید کنید، آنچه نباید درج شود و چگونگی بیان استعدادها و قابلیت های افراد از مواردی است که مدرس این مجموعه آموزشی به طور کامل شرح داده است. با استفاده از نمونه رزومه های کاربردی، مدرس مجموعه آموزش نوشتن رزومه به افراد در نوشتن بهترین رزومه ممکن، درج اطلاعات ضروری و مرتبط با حرفه مورد نظر و ثبت اطلاعات خاص کمک خواهد کرد.


آموزش نوشتن رزومه

در ادامه مجموعه آموزش نوشتن رزومه به علاقمندان با توجه به تجربه های شخصی شان، خواهد آموخت که چگونه با شکاف های بیکاری، بی تجربگی و ... کنار بیایند. با تماشای این مجموعه آموزشی به طور کامل نحوه نوشتن یک رزومه کاری خوب را فرا خواهید گرفت.

آموزش نوشتن رزومه

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Add a technical or computer skills section

-Customize identifying Information

-Design and architecture resumes

-Determining fit

-Display membership in an organization

-Entertainment resumes

-و...
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه