حجم فایل: 13312MB نوع : قیمتی قیمت: 1,872,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نمد دوزی

درباره آموزش نمد دوزی

نمد دوزی یک هنر دست‌ساز زیبا و بسیار پرطرفدار در بین بانوان' >بانوان می‌باشد و در حال حاضر یک منبع درآمدی نیز به شمار می‌رود. آموزش نمد دوزی با بیش از 11 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی به دوخت انواع جامدادی، جاکلیدی، عروسک، کیف‌نمدی، کاورگوشی، نشانه‌گذارنمدی و کفش‌روفرشی می‌پردازد. حتی اگر تا کنون هم نمد دوزی یا خیاطی نکرده باشید می‌توانید با کمک آموزش نمد دوزی انواع دوخت نظیر دوخت ساده و دندان موشی را فرابگیرید و همراه با آموزش، نمد دوزی را شروع کنید. الگوی هر یک از مواردی که در آموزش نمد دوزی آموزش داده می‌شود، ارائه شده تا بتوانید به راحتی هر طرحی که در آموزش نمد دوزی به آن پرداخته شده را همگام با ویدئوها انجام دهید. مدل‌های متنوعی از عروسک نمدی که یکی از نمونه های پرطرفدار این هنر محسوب می‌شود در آموزش نمد دوزی ارائه شده است. کیف و کفش نمدی از بخش‌های قابل توجه آموزش به شمار می‌رود که توصیه می‌کنیم این بخش‌ها را با دقت بیشتری مشاهده کنید تا بتوانید کیف‌های زیبا و جذابی برای کودکان بدوزید. تنها با کمی خلاقیت حتی قادر خواهید بود طرح‌های دلخواه خود را طراحی کنید و با کمک آموزش نمد دوزی آن‌ها را روی نمد پیاده‌سازی کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021آموزش نمد دوزی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش نمد دوزی به صورت گام‌به‌گام پیش می‌رود، به همین دلیل آموزش برای افرادی که هیچ شناختی به این هنر ندارند مناسب است. علاوه‌براین افراد، کسانی که تجربه خوبی در زمینه نمد دوزی دارند، آموزش نمد دوزی برای‌شان مفید و کاربردی است، زیرا طرح‌های متنوعی در آموزش نمد دوزی ارائه شده که می‌توانند با کمک آن‌ها نمونه کارهای جدیدی را طراحی کنند. به طور کلی می‌توان گفت از افراد تازه‌کار گرفته تا افراد مجرب با کمک آموزش نمد دوزی، می توانند انواع جامدادی، جاکلیدی، عروسک، کیف‌نمدی، کاورگوشی، نشانه‌گذارنمدی و کفش‌روفرشی را به طور دقیق یاد بگیرند. آموزش نمد دوزی حتی برای کسانی که می خواهند از این هنر درآمد کسب کنند هم مناسب و کاربردی است، زیرا نکات و تکنیک‌های کاربرد نمدوزی به طور دقیق و جامع توضیح داده می‌شود.


چرا آموزش نمد دوزی را فرابگیریم؟

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن یک هنر درآمدزا را فرابگیرید، توصیه می‌کنیم آموزش نمد دوزی را تهیه کنید و با تمرین و تکرار آماده ورود به بازارکار شوید، زیرا این هنر در حال حاضر یکی از محبوب ترین هنرهای دستی در بین بانوان' >بانوان محسوب می‌شود. هر هنری اصول و قواعد خاص خود را دارد، نمد دوزی هم همانند سایر هنرهای دستی از این قاعده مستثنی نبوده، پس اگر می خواهید این حرفه را به صورت تخصصی و حرفه‌ای یادبگیرید، آموزش نمد دوزی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، زیرا هر آنچه که نیاز دارید در آموزش نمد دوزی ارائه شده است، به همین دلیل نیاز به آموزش جانبی دیگری پیدا نخواهید کرد.

در پایان آموزش نمد دوزی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش نمد دوزی هنرآموزان مهارت خوبی در دوخت انواع عروسک از جمله جغد، خرس، میمون، روباه، ماهی و غیره را فرا می‌گیرند؛ همچنین توانایی بالایی در دوخت انواع جامدادی، جاکلیدی، کیف‌نمدی، کاورگوشی، نشانه‌گذارنمدی و کفش‌ روفرشی به دست می‌آورند. علاوه‌بر آموزش مرحله‌به‌مرحله، الگوی نمونه‌هایی که در ویدئوها ارائه شده در اختیار هنرجویان قرار گرفته تا بتوانند در پایان، مدل‌های دلخواه‌شان را مطابق با آموزش بدوزند. عروسک، کیف و کفش‌روفرشی ‌نمدی که از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین‌های این هنر زیبا و جذاب می‌باشند را هنرجویان می‌توانند در آموزش نمد دوزی مشاهده کنند و قادر خواهند بود پس از اتمام آموزش به صورت حرفه‌ای عروسک، کیف و کفش روفرشی را بدوزند و در بازار به فروش بگذارند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش نمد دوزی چگونه است؟

در حال حاضر کسب‌وکارهای خانگی توانسته اند جایگاه خوبی را در کسب درآمد به دست آورند. نمد دوزی یکی از کسب‌وکارهای خانگی پرطرفدار و درآمدزا به شمار می‌‌رود که با سرمایه اندک و کمی خلاقیت در طراحی می‌توانید درآمدی میلیونی در ماه را برای خود ثبت کنید. آموزش نمد دوزی راهی آسان برای ورود به حرفه نمد دوزی می‌باشد، زیرا هر آنچه که در مراحل تهیه نمد دوزی به آن احتیاج دارید از الگو گرفته تا نحوه دوخت یا نوع نمد مورد نیاز برای دوخت انواع جامدادی، جاکلیدی، کیف‌نمدی، کاورگوشی، نشانه‌گذارنمدی و کفش‌ روفرشی در آموزش نمد دوزی به طور دقیق و کامل ارائه شده است. برای ورود به بازارکار نمد دوزی پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای خود را در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام و توییتر به اشتراک بگذارید، زیرا در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی یک مکان مناسب برای فروش محصولات دست‌ساز می‌باشد.

سرفصل های آموزشی نمد دوزی

•    آموزش انواع دوخت
•    آموزش دوخت جامدادی نمدی
•    آموزش دوخت جاکلیدی نمدی
•    آموزش دوخت عروسک نمدی
•    آموزش دوخت کیف نمدی
•    آموزش دوخت کیف گوشی
•    آموزش دوخت نشانه گذار نمدی کتاب
•    آموزش دوخت کفش روفرشی نمدیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه