حجم فایل: 7260MB نوع : قیمتی قیمت: 679,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نقاشی روی پارچه

درباره مجمومه آموزش نقاشی روی پارچه

مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه با بیش از 9 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیر نویس فارسی به منظور آموزش نقاشی بر روی پارچه برای شما علاقمندان به این هنر تهیه شده است. اگر دلتان می خواهد طرح خاصی برای لباس هایتان داشته باشید و یا لباسهایتان را به سلیقه خودتان نقاشی کنید با ما همراه شوید. ما در مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه به شما آموزش می دهیم که چگونه عکس و طرح دلخواهتان را بر روی لباس یا کیف و کفش خود نقاشی کنید. در مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه در مرحله اول شما با ابزار و وسایل مورد نیاز برای نقاشی روی پارچه و ترکیب رنگ ها بر روی پارچه آشنا می شوید و بعد طراحی ها و تکنیک های اولیه مثل سایه زدن و نقاشی تک ضربه را آموزش می بینید. در مرحله بعد آموزش با استفاده از ابزاری مانند شابلون، آینه و مهر را یاد می گیرید. همچنین در مجموعه نقاشی روی پارچه نقاشی روی لباس و کیف و کفش پارچه ای و چرم را همراه با آموزش انواع نقاشی گل و حیوان بر روی پارچه را مشاهده می کنید.


مجمومه آموزش نقاشی روی پارچه برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش نقاشی بر روی پارچه را همه افراد مبتدی و حرفه ای علاقمند به صنایع دستی، نقاشی و هنر می توانند مشاهده کنند. این مجموعه آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته هنر و طراحی،  طراح پارچه و لباس مناسب می باشد. افراد نقاش، دیزاینر، طراح صحنه و دکوراتیو نیز می توانند از این مجموعه بهره ببرند. همچنین همه ی علاقمندان به هنر که در جستجوی شغل هنری هستند می توانند با مشاهده این مجموعه برای خود یک کسب و کار زیبا و هنری، راه اندازی کنند.


چرا آموزش نقاشی روی پارچه را فرا بگیریم؟

 لباس و طرح روی آن برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و از آنجاییکه افراد با سلیقه های مختلف در جامعه حضور دارند و هر روز به دنبال تنوع، نوگرایی و تغییر آن هستند، نقاشی روی پارچه که یک حرفه هنری می باشد می تواند با طراحی های مناسب این نیاز جامعه را برطرف کند. شما می توانید با فراگیری آموزش نقاشی روی پارچه و شناخت سلیقه های  مختلف و همچنین شناخت روند جامعه و استفاده از طرح های جدید و به روز و با بازاریابی مناسب به یک کار سود آور دست یابید. در پایان مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه چه اتفاقی خواهد داد؟

در مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه شما با ابزار و وسایل مورد نیاز و همچنین چگونگی ترکیب رنگ ها با یکدیگر آشنا می شوید. طراحی و تکنیک های اولیه نقاشی روی پارچه را می آموزید. آموزش انواع نقاشی گل و حیوان بر روی پارچه را مشاهده می کنید. همچنین نقاشی بر روی لباس، کیف و کفش با دست و ابزار مختلف را می آموزید. شما پس از مشاهده این مجموعه می توانید به یک نقاش روی پارچه تبدیل شوید و طرح دلخواهتان را برای خودتان بر روی لباس نقاشی کنید و یا برای دیگران به سلیقه خود یا طرح دلخواه افراد را برایشان بر روی لباسشان نقاشی و ازاین راه کسب درآمد کنید.


بازارکار آموزش نقاشی روی پارچه

از آنجاییکه نقاشی بر روی پارچه یکی از شغل های هنری می باشد شما می توانید با آموزش این هنر، به بازار کار آن وارد شوید و کسب درآمد کنید. همچنین چون نقاشی بر روی پارچه یک هنر کاربردی در تولیدی های لباس می باشد می توانید به عنوان طراح در تولیدی ها فعالیت کنید یا به عنوان ناظر در بخش های مختلف تولیدی لباس مشغول به کار شوید. همچنین اگر می خواهید مستقل باشید خودتان یک تولیدی راه اندازی و آموزشگاه طراحی لباس و پارچه را تاسیس کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید به عنوان مشاور مد و لباس نیز فعالیت کنید. شما می توانید با بالا بردن کیفیت و استفاده از طرح های جدید، متنوع و زیبا به کار خود رونق دهید.


سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش نقاشی روی پارچه

ابزار مورد نیاز

رنگ شناسی و ترکیب رنگ ها

طراحی اولیه

تکنیک های اولیه

نقاشی روی پارچه با استفاده از ابزار ها

نقاشی روی کیف

نقاشی روی کفش پارچه ای

نقاشی گل روی پارچه

نقاشی طرح های متفاوت

نکات نقاشی روی لباس

نقاشی انواع گل روی لباس

طرح های مختلف نقاشی روی تیشرت

نوشتن حروف روی تی شرت

طرح های فانتزی روی لباس

طرح های سنتی روی لباس

نقاشی روی هودی

نقاشی روی لباس جین

نمونه الگوی نقاشی روی پارچه
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه