حجم فایل: 24473MB نوع : قیمتی قیمت: 3,441,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نقاشی خودرو

درباره مجموعه آموزش نقاشی خودرو

آموزش نقاشی خودرو یک مجموعه کاربردی با بیش از 24 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس تحت الفظی می باشد که مباحثی جامع در حوزه نقاشی خودرو را بیان می کند. رنگ شناسی و ابزار و وسایل مورد نیاز اولین موضوعات مجموعه می باشد که به شناخت طیف های رنگ متالیک، تفاوت رنگ معمولی و متالیک، بررسی سه سطح رنگ، انواع پرایمر در نقاشی خودرو و پرایمر مناسب برای نقاشی خودرو پرداخته شده و بعد از آن چگونگی ترکیب انواع رنگ کلیر، متالیک و سفید مروایدی آموزش داده می شود. همچنین مراحل رنگ آمیزی خودرو به صورت گام به گام از حذف رنگ روی بدنه شروع می شود و پس از آن واکس و گریس کشی، چگونگی ترکیب اپوکسی پرایمر، پاشش اپوکسی پرایمر و غیره گفته می شود. زیرسازی رنگ خودرو مانند سمباده کشی و بتونه کاری بدنه از اقدامات اولیه و مهم در نقاشی خودرو بوده که مجموعه ابزار سمباده کشی، طریقه میکس کردن بتونه، سمباده کشی و بتونه کاری درزها و لبه ها را گام به گام آموزش می دهد. بعد از زیرسازی به رنگ آمیزی بخش های مختلف خودرو نظیر سپر، کاپوت، درب، اگزوز، موتور و غیره پرداخت می شود. مجموعه آموزش نقاشی خودرو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی برای کسانی که در این حرفه فعالیت می کنند تهیه شده تا بتوانند مهارت خود را افزایش دهند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش نقاشی خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش نقاشی خودرو از زیرسازی گرفته تا رنگ آمیزی کامل ماشین را مرحله به مرحله شرح می دهد و در ضمن نکات و تکنیک های رنگ کاری به طور جامع بیان شده تا مناسب افراد تازه کار یا کسانی که به تازگی اقدام به فراگیری این حرفه گرفته اند باشد. این نکات و ترفندها حتی برای کسانی که سال ها نقاشی خودرو را انجام می دهند نیز مناسب است. اغلب افراد تازکار نمی توانند به خوبی رنگ مورد نظر را از ترکیب رنگ های دیگر ایجاد کنند، از این رو به آن ها پیشنهاد می کنیم بخشی از آموزش که مربوط به ترکیب رنگ است را به دقت مشاهده کنند تا بتوانند رنگ دلخواه مشتری خود را آماده کنند. رنگ شناسی مجموعه آموزش نقاشی خودرو از دیگر مواردی است که علاوه بر تازه کارها برای افراد حرفه ای هم مناسب است، زیرا با طیف های رنگ متالیک آشنا خواهند شد و می توانند رنگ سفارش شده مشتریان خود را تهیه کنند.


چرا مجموعه آموزش نقاشی خودرو را فرا بگیریم؟

به افراد تازه کار و حرفه ای پیشنهاد می کنیم مجموعه آموزش نقاشی خودرو را فرا بگیرند زیرا می توانند علاوه بر افزایش سطح مهارت خود، مشتریان بیشتری را جذب کرده و درآمد بیشتری به دست آورند. رنگ شناسی، شناخت ابزار و وسایل مورد نیاز و ترکیب رنگ ارائه شده در مجموعه موجب می شود پایه کار رنگ آمیزی را هنرجویان به خوبی آموزش ببینند و بتوانند آماده سازی خودرو برای رنگ از قبیل بتونه کاری و سمباده کشی را پیش از رنگ انجام دهند. روش های رنگ آمیزی مانند تفنگ رنگ پاش برای ایجاد رنگی یک دست از دلایلی است که سبب شده افراد شاغل در این زمینه نیازمند به یادگیری مجموعه آموزش نقاشی خودرو شوند.

در پایان مجموعه آموزش نقاشی خودرو چه اتفاقی می افتد؟

در پایان مجموعه آموزش نقاشی خودرو هنرجویان می توانند صفر تا صد رنگ کاری ماشین را به طور کامل انجام دهند همچنین زیرسازی رنگ آمیزی که شامل بتونه کاری و سمباده کشی می شود را فرا خواهند گرفت. رنگ کردن قسمت های داخلی ماشین مانند اگزوز، موتور، رینگ لاستیک و قاب گیربکس نیز پس از اتمام مجموعه را هنرجویان آموزش دیده اند و زمانی که یک خودرو در اختیارشان قرار می گیرد می توانند همه بخش ها را رنگ آمیزی کرده و حتی قادرند رنگ خودرو را حذف و رنگ جدید را پیاده سازی کنند. ترکیب رنگ یکی از موضوعات مهم مجموعه می باشد که پس از پایان آموزش نقاشی خودرو هنرجویان می توانند با شناخت طیف وسیعی از رنگ ها و ترکیب آن، رنگ خواسته شده توسط مشتریان را آماده کرده و بر روی بدنه پیاده کنند. افرادی که قصد دارند در کمترین زمان نقاشی خودرو را فرا بگیرند و با مهارت بالایی وارد بازارکار شوند بهتر است مجموعه آموزش نقاشی خودرو را با دقت تماشا کنند، زیرا با ابزارات و وسایل مورد نیاز آشنا می شوند و همچنین روش رنگ کاری ماشین را به صورت کامل یاد می گیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار مجموعه آموزش نقاشی خودرو چگونه است؟

در حال حاضر به دلیل افزایش تولید ماشین های متنوع در سطح کشور، بازار کار نقاشی خودرو روز به روز پر رونق تر می شود. به همین دلیل کسانی که به دنبال کار می گردند توصیه می کنیم مجموعه آموزش نقاشی خودرو را ببینند و به سرعت و با مهارت خوبی وارد بازار کار شوند. علاوه بر تازه کارها، افراد مجرب در این حوزه با کمک این مجموعه می توانند نکات و تکنیک هایی را در رنگ کاری و ترکیب رنگ یادگرفته و مشتریان بیشتری را جذب کنند و درآمد خود را افزایش دهند. بتونه کاری، سمباده کشی و آماده سازی خودرو برای رنگ از مراحل اساسی قبل از رنگ آمیزی محسوب می شود که برای هر رنگ کاری که می خواهد حضوری فعال در این شغل داشته باشد ضروری است، همین امر سبب شده تا آموزش به این موارد بپردازد تا همه هنرجویان بتوانند صفر تا صد رنگ کاری خودرو را انجام دهند و کسب و کاری پرسودی را راه اندازی کنند.

سرفصل های آموزش نقاشی خودرو

•    رنگ شناسی
•    ابزار و وسایل مورد نیاز
•    ترکیب رنگ
•    آماده سازی خودرو برای رنگ
•    بتونه کاری و سمباده کشی
•    رنگ آمیزی خودرو
•    ترکیب رنگ متالیک
•    رنگ آمیزی سپرمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه