حجم فایل: 1976MB نوع : حجمی قیمت: 23,156 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نقاشی برای کودکان

آموزش نقاشی برای کودکان

آموزش نقاشی برای کودکان مجموعه ای جدید و در عین حال آموزشی برای کودکان پیش از دبستان یا سنین مدرسه می باشد. این مجموعه آموزشی به زبان انگلیسی بوده و به ساده و روان ترین شکل ممکن در حین آموزش نقاشی بسیاری از کلمات انگلیسی را نیز به کودکان آموزش می دهد. شیوه آموزشی مجموعه آموزش نقاشی برای کودکان به گونه ای است که به ساده ترین و ابتدایی ترین شکل ممکن و از طریق خطوط ساده و اشکال هندسی نحوه کشیدن حیوانات و وسایل را آموزش می دهد. بر هیچکس پوشیده نیست که نقاشی یکی از بهترین راه ها برای پرورش فکر و خلاقیت کودکان می باشد لذا این مجموعه آموزشی در راستای پرورش کودکی خلاق و باهوش کمک فراوانی به شما خواهد کرد.


کودکان"="" title="آموزش نقاشی برای کودکان">

آموزش نقاشی برای کودکان  - آموزش نقاشی برای کودکان

از طرفی از طریق نقاشی می توان به علایق بچه ها پی برد زیرا بسیاری از کودکان علاقمند به کشیدن آنچه که مورد علاقه شان می باشد هستند. باتوجه به ماشینی شدن شیوه زندگی مردم و اینکه دیگر والدین وقت کافی برای آموزش به کودکان در منزل ندارند، مجموعه ای آموزشی که به بهترین شکل ممکن نقاشی را به کودکان آموزش دهد بسیار لازم و ضروری است، از اینرو اگر دغدغه شما تربیت فرزندی با قدرت تخیل بالا می باشد مجموعه آموزش نقاشی برای کودکان را از دست ندهید.

آموزش نقاشی برای کودکان

این مجموعه آموزشی با ترسیم اشکال و خطوط ساده و بیان نام هر شکل به انگلیسی آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله ترسیم شکل مورد نظر را کامل کرده و در ادامه رنگ آمیزی اشکال را انجام می دهد. با تماشای کامل این مجموعه آموزشی کودکان علاوه بر فراگیر نحوه کشیدن انواع حیوانات و وسایل نقلیه ،معادل انگلیسی اشکال را نیز فرا خواهند گرفت. از اینرو مجموعه آموزش نقاشی برای کودکان را می توان به عنوان یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی نیز در نظر گرفت.


کودکان"="" title="آموزش نقاشی برای کودکان">

آموزش نقاشی برای کودکان

آموزش نقاشی برای کودکان در چهار فصل و از طریق بیش از 30 ویدئو آموزشی با میانگین زمانی 10 دقیقه طریقه کشیدن بسیاری از حیوانات نظیر سگ، گربه، شیر، انواع متفاوت وسایل نقلیه مانند دوچرخه، قطار و ماشین و نحوه کشیدن دایناسورها را آموزش داده است.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه