حجم فایل: 2641MB نوع : حجمی قیمت: 30,949 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش از جمله دوره هایی است که به دلیل بیان تمامی جزئیات در این زمینه به یادگیری هر چه بیشتر افراد علاقه مند به نقاشی با آبرنگ و گواش کمک فراوانی می نماید. این مجموعه با یک معرفی کلی، نمایش چندین منظره طبیعی و بیان نکاتی درباره نحوه طراحی آنان با استفاده از آبرنگ و گواش، آموزش خود را آغاز می کند. مدرس دوره آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش به طراحی چند منظره کوچک برای شروع یادگیری و توضیح مرحله به مرحله آن می پردازد. باید افزود که شما به واسطه این مجموعه درباره نحوه ترکیب رنگ های مختلف نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. هم چنین مدرس دوره آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش، با ارائه توضیح جامعی راجع به انواع قلم موها، شما را با تفاوت بین شماره های مختلف آنان و کاربرد هر یک در نقاشی آشنا می نماید.


آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

در ادامه مجموعه آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش، شما شاهد توضیح نحوه سایه زنی صحیح با استفاده از آبرنگ و گواش خواهید بود. باید افزود که مدرس این دوره در حین توضیح این مبحث به طراحی چند منظره از مناظر نمایش داده شده در ابتدای این مجموعه جذاب می پردازد. سپس استاد مجموعه آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش، شروع به توضیح نحوه طراحی طرح اولیه یک منظره با استفاده از مداد می کند. لازم به ذکر است که پس از اتمام طراحی منظره با مداد، وی به رنگ آمیزی آن منظره با استفاده از آبرنگ و گواش مشغول گشته و در حین این رنگ آمیزی به توضیح کامل و مرحله به مرحله تمامی اصول رنگ کردن یک منظره می پردازد. 

آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش - آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط مجموعه جذاب آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش می توان به چگونگی افزودن اشیاء به منظره خود با استفاده از گواش و آبرنگ اشاره نمود. شما با توضیحات کامل ارائه شده توسط مدرس مجموعه آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش قادر به یادگیری این مبحث خواهید بود. نحوه رنگ آمیزی و سایه زنی کوه ها در این منظره به وسیله آبرنگ و گواش از دیگر موارد آموزش داده شده در این دوره جذاب محسوب می گردند.


آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش - آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش

یکی دیگر از موارد آموزش داده شده توسط این دوره، طریقه سایه زنی دریا جهت نمایش تصویر بهتر و واضح تری از آن می باشد که این کار موجب جان بخشیدن به نقاشی و واقعی جلوه دادن آن می گردد. در انتها، مجموعه آموزش نقاشی با آبرنگ و گواش، توضیحاتی را درباره طریقه نمایش بیشتر جزئیات منظره مورد نظر با استفاده از گواش و آبرنگ ارائه می نماید. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه