حجم فایل: 12800MB نوع : قیمتی قیمت: 449,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب پارکت لمینت

لمینت نوعی پوشش برای کف می باشد که اشتباهاً به آن پارکت هم می گویند. جنس لمینت از HDF است که از 4 لایه فشرده تشکیل شده و برای کف منازل مسکونی ، تجاری و اداری می توان از آن استفاده کرد.
مجموعه آموزش نصب پارکت لمینت (Laminate) بیش از 25 ساعت ویدئوی آموزشی مفید و کاربردی در رابطه با نحوه نصب و تعمیر انواع کفپوش و لمینت دارد. با تماشای این مجموعه آموزشی نحوه اتصال قطعات به یکدیگر، روش نصب کفپوش و لمینت به صورت مورب و آماده سازی زیرساخت آن را فرا خواهید گرفت. همچنین چگونگی چسباندن قطعات در هنگام اتصال، نحوه اتصال لمینت بر روی کف بتنی، لوازم موردنیاز برای این کارو ... می آموزید.

با توجه به اینکه در هنگام اتصال لمینت به کف از چسب استفاده نمی شود، کف اتاق هیچ صدمه و آسیبی نمی بیند بنابراین لمینت را تا چندین بار پس از نصب می توان جمع آوری و مجددا در محلی دیگر نصب کرد. مجموعه آموزش لمینت نحوه نصب لمینت بدون چسب و چگونگی قرار دادن فوم برای زیرسازی را به درستی آموزش می دهد. به طور کلی سرعت نصب و اجرای لمینت بسیارزیاد و یادگیری آن آسان می باشد، در نتیجه تنها با یک بار تماشای این مجموعه آموزشی، نحوه نصب لمینت و کفپوش را بطوردقیق خواهید آموخت.
در هنگام نصب پارکت، کفپوش و لمینت با مواردی مواجه خواهید شد که کار را برای شما سخت می کنند اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا این مجموعه جامع، اشتباهات رایج در هنگام نصب، نکات کاربردی جهت نصب بهتر و تمامی آنچه را که لازم و ضروری است در اختیارتان قرار می دهد.

نحوه اتصال لمینت در اطراف لوله های رادیاتور، چگونگی نصب آن اطراف شومینه آجری و اتصال قطعات زیر درب در ابتدا سخت به نظر می رسد اما مجموعهآموزش نصب پارکت لمینت کلیه بخش ها را پوشش داده است.
برای چیدمان لمینت روش های متعددی از قبیل چیدمان آجری، درهم، پله ای و جناقی وجود دارد که هر کدام به تفضیل شرح داده شده و چندین ساعت آموزش برای تعمیر کف لمینت، چوبی و ... ارائه گردیده است.

باخرید این مجموعه آموزشی می توانید بدون هیچ سرمایه اولیه به اشتغال در زمینه لمینت بپردازید. اگر تاکنون در زمینه لمینت فعالیت نکرده اید یا سالهاست در این زمینه فعالیت می کنید، هیچ تفاوتی ندارد این مجموعه برای هردو گروه از افراد مناسب خواهد بود. پارت دوم آموزش نصب پارکت لمینت، به زودی منتشر خواهد شد.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نصب نرده استیل