حجم فایل: 18227MB نوع : قیمتی قیمت: 854,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب نرده استیل

آموزش نصب نرده استیل

 امروزه نرده های آلومینیومی و نرده های استیل طرفداران زیادی دارند اما به جرات می توان گفت نرده استیل هم از نظر زیبایی ظاهری و هم از نظر دوام انتخاب بهتری می باشد.بسته آموزش نصب نرده استیل یکی از کاربردی ترین مجموعه های آموزشی در رابطه با نرده استیل می باشد که با خرید این مجموعه از ابتدا تا انتها و به عبارتی صفرتا صد نصب انواع نرده اعم از نرده استیل، چوبی، کابلی و حفاظ شیشه ای (glass) را فرا خواهید گرفت.بسته آموزش نصب نرده استیل حاوی 4 مجموعه آموزشی به زبان انگلیسی و با عناوین نرده استیل، نرده چوبی، نرده کابلی و نرده شیشه ای است. مجموعه آموزشی اول به طور کامل نرده استیل را پوشش می دهد به گونه ای که آموزش نصب نرده استیل انواع نرده، اندازه گیری دقیق برای جایگذاری نرده ها، چگونگی فرم دادن نرده به شکل مورد نظر و... را به طور کامل و تخصصی خواهید آموخت.

آموزش نصب نرده استیل

آموزش نصب نرده استیل 1یکی از دلایل استفاده از آموزش نصب نرده استیل نرده کابلی خاصیت کششی آن در راه پله و عدم آسیب دیدگی فرد می باشد. مثلا اگر فردی در راه پله به نرده ها با شدت برخورد کند، دچار آسیب دیدگی می شود اما اگر نرده های راه پله از نوع نرده کابلی باشد به فرد صدمه ای وارد نمی شود زیرا نرده های کابلی به دلیل کشسان بودن، شدت ضربه را دفع می کنند. مجموعه دوم با عنوان نرده کابلی تمامی مراحل مربوط به نصب نرده کابلی وابزار ولوازم مورد نیاز را ارائه می دهد به طوری که در پایان شما قادر خواهید بود اندازه گیری، برش و نحوه اتصال کابل ها به نرده را انجام دهید.

آموزش نصب نرده استیل

مجموعه آموزشی سوم منحصرا به نرده چوبی پرداخته و شامل انواع نرده چوبی، چگونگی نصب و اتصال قطعات چوبی برای حفاظ راه پله و حیاط خانه، رنگ آمیزی حفاظ ها برای حیاط، مراحل برش چوب در شکل و اندازه مناسب و ارائه روش های کاربردی برای جلوگیری از فرسایش چوب توسط حشرات می باشد.آخرین مجموعه بسته آموزش نصب نرده استیل تحت عنوان نرده شیشه ای (glass)، چگونگی طراحی خطوط محافظ شیشه ای بدون قاب و جایگذاری و اتصال شیشه به پایه را مفصلاً آموزش می دهد. هر یک از مجموعه های این بسته آموزشی حاوی چندین ساعت آموزش در زمینه مورد نظر،نمونه کارهای انجام شده، فایل های کامل و کاربردی و تصاویر متعدد می باشد. در پایان ناگفته نماند که برخی از ویدیو های آموزشی این مجموعه دارای زیرنویس تحت الفظی می باشد که با خرید این بسته آموزشی از وب سایت 118file می توانید در مدت کوتاهی لینک دانلود یا دی وی دی در محل را دریافت نموده و تمامی آنچه را که برای نصب نرده های استیل باید بدانید، به طور کامل فرا بگیرید.

آموزش نصب نرده استیل 1
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نصب پارکت لمینت