حجم فایل: 9113MB نوع : قیمتی قیمت: 853,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب لمینت

آموزش نصب لمینت

آموزش نصب لمینت به آموزش مرحله به مرحله و دقیق نصب انواع کفپوش چوبی، تخته سه لا و ورق های وینیل پرداخته است. این مجموعه آموزشی بسیاری از ترفندها و نکات کاربردی و ضروری به منظور نصب هرچه بهتر انواع کفپوش لمینت را به زبان انگلیسی آموزش می دهد. مجموعه آموزش نصب لمینت تمامی مراحل را یک به یک پوشش داده و با مرحله اول که زیر سازی کف می باشد آغاز می شود. در رابطه با زیر سازی کف، باید در نظر داشته باشید که سطح زیرین باید صاف و بدون برآمدگی یا فرورفتگی بوده و در صورت وجود هر گونه برآمدگی یا فرورفتگی باید برطرف شود.

آموزش نصب لمینت 1


آموزش نصب لمینت - آموزش نصب لمینت

همچنین ترجیحاً نصب لمینت را برروی سرامیک، موزائیک و ... انجام می دهند زیرا نصب کفپوش لمینت در این حالت بهتر و آسانتر می باشد. اما باید افزود مجموعه آموزش نصب لمینت، نحوه نصب کفپوش لمینت بر روی سطح بتنی را به طور کامل آموزش می دهد. با تماشای مجموعه آموزش نصب لمینت، نحوه اتصال لمینت کف و اطراف در، نصب کفپوش تخته سه لا و ورق های لاکچری وینیل را فرا خواهید گرفت. همچنین در رابطه با نحوه اتصال لمینت اطراف لوله های رادیاتور، ایجاد پوشش برای سیم ها و اشتباهات رایج هنگام نصب لمینت اطلاعات فراوانی کسب خواهید کرد.

آموزش نصب لمینت - آموزش نصب لمینت

لازم به ذکر است مجموعه آموزش نصب لمینت حاوی یک فایل Pdf به منظور آموزش بهتر مراحل نصب کفپوش لمینت می باشد. این مجموعه آموزشی که شامل بیش از 11 ساعت آموزش نصب لمینت با جزئیات کامل و دقیق می باشد، شما را برای ورود به بازار کار آماده خواهد کرد به طوری که با تماشای کامل مجموعه آموزش نصب لمینت قادر به اجرا و نصب کفپوش لمینت خواهید بود.

آموزش نصب لمینت

اگر علاقمند به یادگیری اشتباهات افراد تازه کار در زمینه نصب کفپوش لمینت می باشید مجموعه آموزش نصب لمینت اشتباهات رایج افراد در این زمینه را به طور کامل شرح می دهد. اگر بیکاری و عدم تخصص دغدغه این روزهای شماست مجموعه آموزش نصب لمینت تمام آنچه را که در زمینه نصب پارکت لمینت ضروری است در اختیارتان قرار خواهد داد به طوری که با پایان این مجموعه آموزشی قادر به فعالیت در این زمینه خواهید بود. بنابراین می توانید این مجموعه را از وب سایت 118file خریداری نموده تا در مدت کوتاهی لینک دانلود یا دی وی دی در محل را دریافت نمایید. 

آموزش نصب لمینت

آموزش نصب لمینت 1


آموزش نصب لمینت

لیست آموزش های مجموعه آموزش نصب لمینت عبارتند از:

-اشتباهات هنگام نصب لمینت کف

-ایجاد پوشش برای سیم ها

-ایجاد یک چوب ناهموار برای انتقال نوار کاشی کف

-چگونگی ساخت دیوار لمینت

-چگونگی نصب لایه زیرین لمینت برای کف

-کاهش نوار ها برای لمینت-تعمیر کف

-لمینت کف-اندازه گیری و برش

-نحوه اتصال لمینت اطراف لوله های رادیاتور

-نحوه اتصال لمینت زیر در

-نصب حرفه ای کف پوش چوبی

-نکات کاربردی پیرامون نصب کف پوش چوبی سخت

-وصل کردن یک قطعه چوب به کف چوبی

-نکات کاربردی در زمینه اتصال لمینت

-ورق های لاکچری وینیل

-نحوه نصب لمینت اطراف شومینه اجری

-نحوه قرار دادن صحیح لمینت

-و...ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش نصب پارکت لمینت