حجم فایل: 9862MB نوع : قیمتی قیمت: 1,849,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

درباره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

امروزه تمامی خودروها، حتی اگر قیمت بالایی نداشته باشند هم مجهز به یک سیستم صوتی قابل قبول هستند که البته با توجه به نیاز مشتری سیستم صوتی خودرو قابل ارتقاء است. نصب سیستم های صوتی قدرتمند طرفداران زیادی داشته و بسیاری برای داشتن یک سیستم صوتی ایده آل حاضر به پرداخت هزینه های گزافی نیز هستند. آموزش نصب سیستم صوتی خودرو با بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی ضمن معرفی اجزاء مختلف سیستم صوتی خودرو، آشنایی با سیم کشی و شناخت سیم های سیستم صوتی، الکترونیک سیستم صوتی خودرو به آموزش نحوه نصب سیستم صوتی خودرو، آمپلی فایر، ساب ووفر و غیره می پردازد. در بخش آموزش سیم کشی و شناخت سیم های سیستم صوتی خودرو، اصول کلی سیم کشی سیستم صوتی خودرو، بررسی سیم ها و انواع آن در سیم کشی سیستم صوتی، بررسی انواع کانکتورها و غیره بیان شده است. آمپلی فایز یکی از مهم ترین اجزاء سیستم صوتی خودرو به شمار می رود که به ارتقاء سطح کیفی صدا کمک کرده و می تواند توان خروجی را بالا ببرد همچنین ساب ووفر موجب تقویت و افزایش بیس سیستم صوتی خودرو می شود. آموزش نصب سیستم صوتی خودرو ضمن معرفی کامل اجزاء، سیم کشی و نحوه کارکرد آمپلی فایر و ساب ووفر، به طور کامل نحوه نصب آن ها را آموزش داده است. همچنین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در بخش اسپیکر به بررسی تفاوت های اسپیکرهای خودرو، تفاوت اسپیکر کواکسال و میدرنج، اتصال و سیم کشی سری اسپیکر، نحوه سیم کشی اسپیکر از آمپلی فایر، نصب اسپیکر روی درب ها و طاقچه عقب خودرو و غیره پرداخته است. طریقه تنظیم صدا برای کیفیت بیشتر، نصب پخش پایونیر، نصب پخش کنوود و نصب دوربین عقب از دیگر موضوعاتی است که در آموزش نصب سیستم صوتی خودرو ارائه شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش نصب سیستم صوتی خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش نصب سیستم صوتی خودرو سعی کرده آموزش های خود را به صورت قدم به قدم پیش ببرد از این رو اگر هیچ دانش و تجربه ای در زمینه سیستم های صوتی و تصویری خودرو ندارید هم می توانید با فراگیری آموزش نصب سیستم صوتی خودرو و کسب تجربه کافی فعالیت خود در این حوزه را آغاز کنید. با توجه به پیشرفت سیستم های صوتی و تصویری خودرو و آموزش های تخصصی ارائه شده در آموزش نصب سیستم صوتی خودرو می توان این مجموعه آموزشی را به کسانی که در این حوزه فعالیت داشته و سعی در ارتقاء دانش و مهارت خود دارند، پیشنهاد نمود.


چرا آموزش نصب سیستم صوتی خودرو را فرا بگیریم؟

همانطور که گفته شد در خودروهای امروزی سیستم های صوتی و تصویری بیشتر از پیش استفاده شده و کاربرد دارند. عموماً در بین جوانان استفاده از سیستم های صوتی مدرن و قدرتمند طرفداران بیشتری دارد که باید به صورت مجزاء روی خودرو نصب شود. از این رو می توان گفت که شما با فراگیری آموزش نصب سیستم صوتی خودرو می توانید کسب و کاری ایده آل را برای خود راه اندازی کرده و کسب درآمد خوبی داشته باشید.

در پایان آموزش نصب سیستم صوتی خودرو چه اتفاقی می افتد؟

آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در ابتدا به آموزش سیم کشی و شناخت سیم های سیستم صوتی خودرو، الکترونیک سیستم صوتی خودرو، معرفی اجزاء مختلف سیستم صوتی و تصویری خودرو، معرفی اتصالات و سیم های پخش پرداخته است و در ادامه نحوه نصب سیستم صوتی و تصویری خودرو، نصب مانیتورها، معرفی آمپلی فایر، سیم کشی آمپلی فایر، نصب آمپلی فایر، چگونگی تنظیم آمپلی فایر، معرفی ساب ووفر، سیم کشی ساب ووفر به شکل های مختلف، نحوه سیم کشی و نصب اسپیکرها را آموزش می دهد. همچنین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو نحوه نصب پخش پایونیر، نحوه نصب پخش کنوود، نحوه نصب دوربین عقب و طریقه تنظیم صدا برای کیفیت بیشتر را ارائه داده است که شما با مشاهده هر بخش از آموزش ها قادر خواهید بود آن مرحله را اجرا کنید و قدم به قدم به آموزش ها پیش رفته تا به یک نصاب حرفه ای در زمینه سیستم های صوتی و تصویری تبدیل شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

با توجه به افزایش خرید خودرو و تعداد خودرو در کشور، می توان گفت که نصب سیستم صوتی خودرو از بازارکار خوبی برخوردار است به خصوص اینکه اکثر خودرو های تولید داخل سیستم صوتی ضعیفی دارند از این رو بسیاری از مشتریان که اکثراً جوانان هستند به دنبال ارتقاء کیفیت سیستم صوتی خودرو خود می روند. مهم ترین عامل برای موفقیت شما در بازارکار نصب سیستم صوتی خودرو دانش و مهارت شماست از این جهت اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری در این حوزه هستید حتماً باید به طور کامل این حرفه را فراگرفته و مهارت خود در این زمینه را افزایش دهید.

سرفصل های آموزشی نصب سیستم صوتی خودرو

•    سیم کشی و شناخت سیم های سیستم صوتی خودرو
•    الکترونیک سیستم صوتی خودرو
•    ابزار و وسایل مورد نیاز
•    نصب سیستم صوتی خودرو
•    آمپلی فایر
•    ساب ووفر
•    اسپیکر
•    طریقه تنظیم صدا برای کیفیت بیشتر
•    نصب پخش پایونیر
•    نصب پخش کنوود
•    نصب دوربین عقبمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه