حجم فایل: 10404MB نوع : قیمتی قیمت: 487,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب سنگ های آنتیک

آموزش نصب سنگ های آنتیک

آموزش نصب سنگ های آنتیک مراحل نصب سنگ های آنتیک و دکوراتیو که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده را به صورت جزء به جزء آموزش داده است. برای نصب انواع سنگ های آنتیک به طور کلی سه روش نصب با چسب، رولپلاک و روش دوغاب کاری وجود دارد که مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک تمامی این روش ها را پوشش داده است. به منظور نصب سنگ های آنتیک و تزئینی به هر روشی بسیار ضروری است که سطح زیر کار صاف و عاری از هرگونه آلودگی و برآمدگی باشد تا در هنگام نصب دچار مشکل نشوید.


آموزش نصب سنگ های آنتیک 1 

آموزش نصب سنگ های آنتیک - آموزش نصب سنگ های آنتیک 

نصب سنگ های آنتیک با استفاده از چسب ساده ترین روش پیش روست به طوری که مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک تمامی مراحل، نحوه چسب زدن و آماده سازی زیر کار را به طور کامل در اختیار علاقمندان قرار داده است. آنچه در رابطه با نصب سنگ های آنتیک با استفاده از چسب اهمیت دارد استفاده از مقدار مناسب چسب و عدم جابجایی سنگ ها پس از چسباندن می باشد. در ادامه مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک روش نصب این سنگ ها با استفاده از پیچ و رولپلاک را آموزش داده است که بسیار آسان بوده و افراد مبتدی به راحتی این آموزش ها را فرا خواهند گرفت.

آموزش نصب سنگ های آنتیک - آموزش نصب سنگ های آنتیک

نصب سنگ های آنتیک به روش دوغاب کاری از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک به آن پرداخته است. در رابطه با نصب سنگ های آنتیک به روش دوغاب کاری، نکته حائز اهمییت این است که در هنگام نصب به دقت درزگیری شوند و منافذ سنگ ها به خوبی با دوغاب پر شود. لازم به ذکر است روش دوغاب کاری همانند نصب سنگ های طبیعی می باشد که بخشی از آموزش های مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک به این موارد اختصاص پیدا کرده است.

آموزش نصب سنگ های آنتیک

لازم به ذکر است امکان نصب سنگ های آنتیک برروی هر سطحی نظیر سطوح سیمانی، کاشی، سرامیک، کاغذ دیواری و گچ وجود داشته و شما به عنوان یک فرد مبتدی بدون آنکه مهارت خاصی در بنایی داشته باشید به راحتی قادر به نصب انواع سنگ های آنتیک خواهید بود. انواع سنگ های آنتیک به دلیل تنوع در مدل و زیبایی خاصی که به محیط داخلی و خارجی خانه ها می دهند طرفداران بسیاری داشته و افراد زیادی علاقمند به نصب این نوع سنگ ها در منزل خود هستند.


آموزش نصب سنگ های آنتیک 1

آموزش نصب سنگ های آنتیک

مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک مراحل نصب در اطراف شومینه، میز تلویزیون، ستونها و نمای بیرونی ساختمان را به طور کامل آموزش داده است. اگر علاقمند به فراگیری مرحله به مرحله و کامل نصب سنگ های آنتیک در نمای داخلی و خارجی ساختمان می باشید مجموعه آموزش نصب سنگ های آنتیک تمام آنچه را که به دنبال فراگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد.

آموزش نصب سنگ های آنتیک

لیست سرفصل های این مجموعه آموزش عبارتند از:

-نصب به روش دوغاب کاری

-چگونگی نصب با پیچ و رولپلاک

-مراحل نصب با چسب

آموزش نصب سنگ های آنتیک 1ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه