حجم پکیج: 11059MBقیمت: 3,110,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب سنگ آنتیک

درباره آموزش نصب سنگ آنتیک

آموزش نصب سنگ آنتیک با بیش از 15 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در پارت "آموزش نصب سنگ آنتیک" به نحوه نصب انواع سنگ آنتیک بر روی دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها می‌پردازد. در آموزش نصب سنگ آنتیک ابتدا نصب به روش دوغاب کاری آموزش داده شده، سپس ایده های زیبایی برای نصب پنل های سنگی ارائه شده که کمک می کند بتوانید طرح های فوق العاده ای را بر روی دیوارهای داخلی ساختمان متناسب با نوع دکوراسیون اجرا و پیاده سازی کنید.  در ویدئوهای پایانی آموزش نصب سنگ آنتیک می توانید مراحل نصب با چسب و پیچ رو پلاک را فرابگیرید. این بخش یک روش راحت و آسان را به شما یاد می¬دهد که موجب می شود بتوانید در کمترین زمان تغییری بی نظیر را در دکوراسیون ساختمان ها ایجاد کنید. توجه داشته باشید که در نصب به روش دوغاب کاری، مراحل نصب و اشکال زدایی به صورت گام به گام توضیح داده شده و علاوه بر این مورد، نصب سنگ های مخروطی، نحوه قرار دادن یک سنگ پوشش تزئینی، روش آسان نصب سنگ بر روی شومینه، چگونگی استفاده از نوار سنگ فرش یا شومینه، ایجاد سنگ کار با وینر یا سنگ فرهنگی، نصب سنگ های دریستاک از پیش به هم وصل شده، نصب و راه اندازی سنگ شومینه، نصب سنگ های روکش دار سفالین و غیره در این بخش از آموزش نصب سنگ آنتیک قرار دارند. با پنجاه نمونه طرح اتاق نشیمن با دیوارهای سنگی طبیعی و یک صد ایده جذاب نماهای سنگی زیبا کمک می کند تا از این طرح های ایده بگیرید و طراحی های منحصربه فردی را پیاده سازی کنید. آموزش ساخت  تی وی باکس سنگی بر روی دیوار، پانل های دیواری سه بعدی سنگ آنتیک، تزئین دیوارها با پوشش های دیواری طرح سنگ، چگونگی ترکیب سنگ های تزئینی، چگونگی نصب سنگ آنتیک در اطراف شومینه، دستورالعمل برای نصب سنگ های داخلی و بیرونی ساختمان و غیره در روش نصب با چسب آموزش نصب سنگ آنتیک ارائه شده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش نصب سنگ آنتیک برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش نصب سنگ آنتیک یک آموزش جامع و کامل بوده که برای همه علاقمندان به این حرفه مناسب است. از افراد تازه کار گرفته تا افراد حرفه ای می توانند با کمک آموزش نصب سنگ آنتیک مهارت خود را افزایش دهند و طرح هایی متناسب با دیزاین ساختمان، را برای مشتریان شان طراحی کنند. آموزش نصب سنگ آنتیک به صورت مرحله به مرحله انجام می شود؛ به همین دلیل حتی کسانی که هیچ شناختی به نحوه نصب سنگ آنتیک با دوغاب، چسب و پیچ رو پلاک را ندارند می توانند با کمک آموزش نصب سنگ آنتیک این حرفه را به خوبی فرابگیرند تا به راحتی وارد بازارکار شوند و درآمد نسبتاً خوبی را به دست آورند. آموزش نصب سنگ آنتیک ایده های بسیار متنوعی را در اختیار افراد مجرب می گذارد تا بتوانند طرح های مدرن و شیکی را به مشتریان خود ارائه دهند.


در پایان آموزش نصب سنگ آنتیک چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش نصب سنگ آنتیک علاقمندان همانند یک فرد حرفه ای قادرند با دوغاب، چسب و پیچ رو پلاک انواع سنگ آنتیک را بر روی دیوارهای مختلف ساختمان ها نصب کنند. مراحل نصب و اشکال زدایی در آموزش نصب سنگ آنتیک به صورت اصولی و جامع توزیع داده شده تا افراد تازه کار بتوانند در انتها کاری باکیفیت را اجرا کنند. نصب سنگ های مخروطی، نحوه قرار دادن یک سنگ پوشش تزئینی، روش آسان نصب سنگ بر روی شومینه، چگونگی استفاده از نوار سنگ فرش یا شومینه، ایجاد سنگ کار با وینر یا سنگ فرهنگی، نصب سنگ های دریستاک از پیش به هم وصل شده، نصب و راه اندازی سنگ شومینه، نصب سنگ-های روکش دار سفالین و غیره از جمله مباحث آموزش نصب سنگ آنتیک است که افراد تازه کار باید با دقت بیشتری مشاهده کنند تا بتوانند مهارت شان را به خوبی بالا ببرند و کار زیبایی را پیاده‌سازی کنند. پنجاه نمونه طرح اتاق نشیمن با دیوارهای سنگی طبیعی و یک صد ایده جذاب نماهای سنگی زیبای آموزش نصب سنگ آنتیک موجب می شود تا در پایان علاقمندان ایده های متنوع بسیاری را بتوانند برای خانه‌های آپارتمانی و ویلایی طراحی و اجرا کنند. به طور کلی آموزش نصب سنگ آنتیک به صورت اصولی این حرفه را به علاقمندان یاد می‌دهد.


بازار کار آموزش نصب سنگ آنتیک چگونه است؟

بازار کار آموزش نصب سنگ آنتیک چند سالی است در ایران رواج یافته، به همین دلیل اگر جویای کار فنی هستید پیشنهاد می کنیم آموزش نصب سنگ آنتیک را تهیه کرده و با دقت مشاهده کنید. سنگ آنتیک به دلیل داشتن مزایایی نظیر عمر بالا، وزن کم، قدرت بالایی در برابر گرما و قیمت پایین آن نسبت به سنگ های معمولی سبب شده در بسیاری از ساختمان های تازه ساز برای نمای بیرونی و بخش های از دکوراسیون داخلی از سنگ آنتیک استفاده می کنند؛ از این رو بازار کار آموزش نصب سنگ آنتیک در حال حاضر در کشور بسیار برای شاغلین این حرفه سودآور بوده است. در آموزش نصب سنگ آنتیک سعی شده از پایه مراحل نصب با دوغاب، چسب و پیچ رو پلاک آموزش داده شود تا علاقمندان بتوانند با هر سطحی، همراه با آموزش نصب سنگ آنتیک به مهارت بالایی دست یابند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021سرفصل های آموزشی نصب سنگ آنتیک داخل این مجموعه:

آموزش نصب سنگ های آنتیک پارت 1

•    نصب به روش دوغاب کاری
•    ایده های زیبا برای نصب پنل های سنگی
•    نصب به روش دوغاب کاری
•    مراحل نصب با چسب
•    نصب با پیچ رول پلاکلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش نصب سنگ های آنتیک