حجم فایل: 10342MB نوع : قیمتی قیمت: 484,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی به طور کاملاً تخصصی مراحل نصب انواع دیوارپوش چوبی، سنگ گچی (Gypsum panel)، پی وی سی، چوب پنبه ای و پنل های سه بعدی با خزه را آموزش داده است. دیوارپوش های سه بعدی به دلیل مقاوم و ضد آب بودن و همچنین زیبایی خاصی که به دکوراسیون داخلی می دهند طرفداران بسیاری پیدا کرده اند لذا مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی در چند بخش مختلف طریقه نصب هریک را آموزش داده است.


آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی 1آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی - آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

بخشی از ویدئوهای مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی به مراحل ساخت و نصب دیوارپوش گچی اختصاص دارد که برای این منظور به قالب هایی ویژه برای ساخت پنل های گچی نیاز دارید. در ادامه مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی طریقه نصب دیوارپوش pvc در طرح ها و مدل های متفاوت را آموزش داده است. به منظور زیبایی بیشتر می توان انواع مختلف دیوارپوش ها را رنگ کرد که مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی این مبحث را نیز پوشش داده است.

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی - آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

آموزش نصب دیوارپوش چوبی از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی به آن پرداخته است. در رابطه با انواع دیوارپوش های سه بعدی می توان از چوبی، چوب پنبه ای، سرامیکی، بتنی، خزه ای، پی وی سی، پلاستر، سنگ گچی و چرم نام برد که برای بخش های مختلف خانه از نوعی خاص استفاده می شود. به دنبال معرفی انواع دیوارپوش های سه بعدی، این روزها افراد بسیاری علاقمند به طراحی داخلی منزل خود با انواع دیوارپوش های سه بعدی می باشند.

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

با تماشای مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی مراحل نصب انواع دیوارپوش پی وی سی را به طور کامل فرا خواهید گرفت. لازم به ذکر است برای نصب دیوارپوش سه بعدی از نوعی چسب مخصوص و پرکننده محل اتصال استفاده شده و برای برش قسمت های اضافی می توان از کاتر استفاده کرد. آغازگر، رنگ نقاشی، قلم مو و مداد از دیگر مواردی است که در هنگام نصب انواع دیوارپوش سه بعدی کاربرد دارد.

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

قسمتی از آموزش های مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی به انواع پنل سه بعدی با خزه مربوط است که مراحل نصب این نوع متفاوت از دیوارپوش را آموزش داده است. پنل سه بعدی با خزه نوعی متفاوت و خاص از دیوارپوش های سه بعدی است که طرفداران بسیاری داشته و معمولاً برای محیط های بیرونی مانند ورودی منازل، حیاط و بالکن مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل سبز بودن زیبایی بسیاری به محیط می بخشد.

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

 

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی 1اگر علاقمند به فراگیری حرفه ای خاص، جدید و در عین حال پردرآمد هستید مجموعه آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود زیرا انواع دیوارپوش های سه بعدی امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده و این حرفه بازار کار خوبی دارد.

                                                                                             
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه