حجم پکیج: 8529MBقیمت: 2,398,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب دیوارپوش

درباره آموزش نصب دیوارپوش

آموزش نصب دیوارپوش با ارائه مراحل نصب دیوارپوش سه بعدی و سایر دیوارپوش‌ها به گونه‌ای جامع و دقیق توانسته به عنوان یکی از کاربردی ترین آموزش‌ها در این زمینه شناخته شود. آموزش نصب دیوارپوش با بیش از 19 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی دارای یک پارت آموزشی "آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی" می‌باشد که در پارت اول آموزش نصب دیوارپوش مطالبی همچون پنل‌های بامبو، نحوه نصب پنل های سه بعدی و پی‌وی‌سی، نحوه رنگ کردن پنل‌های سه بعدی، نصب پنل با چسب و غیره را به همراه ارائه ایده‌هایی زیبا برای نصب پنل‌های سه بعدی آموزش می دهد. آموزش نصب پنل چوبی پرداخته و نحوه استفاده از پنل چوبی در قسمت‌های مختلف داخلی و بیرونی ساختمان، نصب (پنل‌های چوبی، دیوارپوش چوبی، روکش دیوار چوبی، قفسه های دکوری، دیوار چوبی با او اس بی و پارکت)، مونتاژ پنل های دیواری، قاب دیوار با پیش بندهای چوبی، پوشش دیوار با استفاده از پالت های چوبی و غیره را طی ویدیوهایی با کیفیت آموزش می‌بینید. علاوه براین در این پارت از آموزش نصب دیوارپوش، نصب پنل های پی‌وی‌سی نمونه های جذاب و زیبا از نصب دیوارپوش های چوبی ارائه گردیده تا با دیدن این تصاویر ایده‌هایی نو برای نصب دیوارپوش چوبی در محل کار و زندگی خود به دست آورید. به طور کلی می‌توان گفت در آموزش نصب دیوارپوش اجرای نقش آجر بر روی دیوار برای دکوراسیون خانه، نصب پنل‌های چوبی، نصب پنل‌های گچی، نصب پنل‌های سه بعدی با خزه، نصب پنل‌های پی‌وی‌سی، نصب دیوارپوش و بلوک‌های شیشه‌ای وساخت پنل‌های بتنی تزئینی را مرحله به مرحله فرا‌ می‌گیرید و قادر خواهید متناسب با فضا و دکوراسیون طرحی زیبا و منحصر‌به‌فردی را طراحی و اجرا کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش نصب دیوارپوش برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش نصب دیوارپوش برای کسانی که در زمینه طراحی داخلی فعالیت می‌کنند مناسب و کاربردی بوده، زیرا با کمک آموزش نصب دیوارپوش قادرند طرح‌های سه بعدی و خلاقانه‌ای را طراحی و اجرا کنند. همچنین این مجموعه برای کسانی که در تعمیرات و ساخت ساختمان‌ها مشغولند هم مفید بوده و می‌توانند ساختمانی زیبا و منحصر‌به‌فرد ساخته و مشتریان را مایل به خرید ساختمان‌شان کنند. آموزش نصب دیوارپوش حتی برای کسانی که به دنبال حرفه‌ای خدماتی هستند و می‌خواهند در زمانی کوتاه مهارت کافی را به دست آروند هم مناسب بوده، زیرا در آموزش نصب دیوارپوش مراحل نصب به صورت گام‌به‌گام توضیح داده شده تا کسانی که هیچ شناخت و مهارتی در این حرفه ندارند بتوانند توانایی بالایی برای شروع به کار کسب کنند.

چرا آموزش نصب دیوارپوش را فرا بگیریم؟

در حال حاضر بیشتر افراد توجه بسیاری به زیبایی دکوراسیون محل کار و زندگی خود دارند به همین دلیل دیوارپوش توانسته در ایجاد فضایی جذاب نقش مهمی را ایفا کند، از این رو بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی و کسانی که خدمات ساختمانی را انجام می‌دهند بهتر بوده آموزش نصب دیوارپوش را فرا بگیرند تا بتوانند طرح‌های خاصی را با کمک آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی برای مشتریان خود ارائه دهند و درآمد بالایی را به دست آورند.


در پایان آموزش نصب دیوارپوش چه اتفاقی می‌افتد؟

در انتهای آموزش نصب دیوارپوش علاقمندان توانایی قابل توجهی در اجرای نقش آجر بر روی دیوار برای دکوراسیون خانه، نصب پنل‌های چوبی، گچی، سه بعدی با خزه، پنل‌های پی‌وی‌سی، دیوارپوش و بلوک های شیشه‌ای و ساخت پنل‌های بتنی تزئینی به دست آورده و می‌توانند با کمک این مجموعه از مدل‌های خلاقانه ایده بگیرند و طرح‌های سه بعدی متنوعی را طراحی و اجرا کنند. در پایان آموزش نصب دیوارپوش دستورالعمل‌های کاربردی متنوعی را فرا می‌گیرید تا بتوانید کفپوش‌ها و دیوارپوش‌های مختلف را به طور کامل و بدون هیچ‌گونه ایرادی نصب کنید. همان طور که می‌دانید کیفیت بالا کار باعث می‌شود که مشتریان بیشتری به مدل‌های دیوارپوش علاقمند شوند و مایل باشند برای تغییر در دکوراسیون محل کار و زندگی خود دیوارپوش سه بعدی را انتخاب کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش نصب دیوارپوش چگونه است؟

دیوارپوش‌های متنوعی از قبیل چوبی، پی‌وی‌سی، چرمی، شیشه‌ای، گچی، آجری و غیره در بازار عرضه می‌شود که هزینه نصب هر کدام از این دیوارپوش‌ها متنوع بوده، البته توجه داشته باشید علاوه بر مواد اولیه که هنگامنص استفاده می‌شود، مساحت دیواری هم نقش به سزایی در دستمزد نصاب دیوارپوش دارد از این رو نمی‌توان به طور دقیق گفت که درآمد آموزش نصب دیوارپوش چقدر خواهد بود اما به طور میانگین در ماه قادرید بین 5 تا 8 میلیون تومان درآمد کسب کنید. افراد تازه‌کار توجه داشته باشند که آموزش نصب دیوارپوش تنها راه ورودشان به این حرفه می‌باشد و برای کسب درآمد بهتر بوده نمونه‌ کارهای خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. به طور کلی آموزش نصب دیوارپوش و تبلیغات بهترین منابع برای افراد تازه کار می‌باشد.


سرفصل های آموزشی نصب دیوارپوش داخل این مجموعه:

آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی پارت 1

•    آموزش اجرای نقش آجر بر روی دیوار برای دکوراسیون خانه
•    آموزش نصب پنل های چوبی
•    آموزش نصب پنل های گچی
•    آموزش نصب پنل های سه بعدی با خزه
•    آموزش نصب پنل های پی وی سی
•    آموزش نصب دیوارپوش و بلوک های شیشه ای
•    آموزش ساخت پنل های گچی
•    آموزش ساخت پنل های بتنی تزئینیلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی