حجم فایل: 8744MB نوع : قیمتی قیمت: 409,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

ماده اولیه سقف های کشسان از pvc تشکیل شده، این درحالی است که این سقف ها ضخامت اندکی داشته و وزن بسیار کمی دارند؛ در نتیجه استفاده از سقف کشسان در کاهش وزن ساختمان تاثیر بسزایی دارد. مجموعه آموزش نصب سقف کشسان و آسمان مجازی مراحل نصب سقف کشسان را به طور کامل و گام به گام با زبان انگلیسی و روسی آموزش می دهد.روش نصب سقف کشسان بسیار آسان است فقط کافیست ابزار و لوازم مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. این دوره آموزشی مرحله به مرحله تکنیک های نصب اصولی سقف کشسان را آموزش می دهد.

آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان 1

آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

قدم اول اندازه گیری دقیق محیط مورد نظر برای نصب سقف کشسان می باشد زیرا بسته به مساحت محیط، اندازه سقف کشسان متفاوت خواهد بود و در ادامه نکته حائز اهمیت نحوه نصب به وسیله کاردک لبه گرد و حرارت مناسب می باشد که ویدئو های آموزشی موجود در این مجموعه، تمام این مراحل را با جزئیات در اختیارتان قرار می دهد. همچنین تعداد کمی از ویدیو های آموزش این مجموعه همراه با زیرنویس تحت الفظی می باشد که در فراگیری هر چه بهتر مؤثر است. از آنجا که سقف های کشسان وزن بسیار کمی داشته و برای نصب به ملات نیاز ندارند، به راحتی بر روی سقف نصب شده و سرعت نصب بسیار بالاست، بنابراین یادگیری این دوره برای شما به عنوان فردی تازه کار بدون پیش زمینه فعالیت در رابطه با نصب نرده استیل بسیار آسان خواهد بود. 

آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام نصب سقف کشسان باید مورد توجه قرار گیرد نحوه نورپردازی است لازم به ذکر است نورپردازی در سقف های کشسان هم با استفاده از چراغ های هالوژن و LED و هم با استفاده از لامپ های RGB و مهتابی های SMD به صورت پنهان در پشت سقف انجام می شود که محل قرار گیری لامپ ها بسیار اهمیت دارد. لذا این دوره آموزشی محل قرارگیری لامپ ها به گونه ای که نور به صورت یکدست به محیط منتقل شود را به شما آموزش داده و در رابطه با فاصله بین لامپ های نصب شده نیز خواهید آموخت.


آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان 1آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان

 در طول دوره آموزش نصب آسمان مجازی وسقف کشسان، نحوه نصب اولیه، کشش و کاردک گذاری سقف کشسان و نحوه نصب لامپ ها را بطور دقیق فرا خواهید گرفت. تفاوتی ندارد اگر در گذشته در زمینه نصب نرده استیل فعالیت کرده اید یا نه؟ این دوره آموزشی برای تمامی افراد (حرفه ای و آماتور) مناسب خواهد بود. با خریداری این مجموعه شما می توانید در مدت کوتاهی به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل مجموعه آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان را دریافت نمایید. 


آموزش نصب آسمان مجازی و سقف کشسان 1

ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه