حجم فایل: 1331MB نوع : حجمی قیمت: 15,598 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نرم افزار Lumion

آموزش نرم افزار Lumion

آموزش نرم افزار Lumion در قالب توضیح قابلیت های کلیدی این نرم افزار، به شما نحوه تجسم معماری سه بعدی را آموزش می دهد. در ابتدای این دوره آموزشی، شما با گزینه های مختلف موجود در صفحه اولیه این نرم افزار آشنا خواهید شد. هم چنین شما نحوه ایجاد یک پروژه جدید در نرم افزار Lumion را یاد خواهید گرفت. پس از ایجاد یک پروژه جدید، مدرس این دوره به نام Brian Myers درباره گزینه های مختلف موجود در این قسمت توضیحاتی را ارائه می کند. باید افزود که شما به واسطه دوره آموزش نرم افزار Lumion درباره منوی تنظیمات اطلاعاتی را کسب خواهید نمود.


آموزش نرم افزار Lumion1

آموزش نرم افزار Lumion

در ادامه دوره آموزش نرم افزار Lumion شما با نحوه کنترل و حرکت دوربین در سرتاسر تصویر سه بعدی آشنایی پیدا خواهید کرد. این دوره به شما چگونگی جایگذاری مضامین مختلف از جمله گل، درخت، ماشین و صندلی و ... را به صورت گام به گام آموزش می دهد. لازم به ذکر است که دوره آموزش نرم افزار Lumion به توضیح نحوه وارد کردن مدل های متفاوت در پروژه خود نیز می پردازد.

آموزش نرم افزار Lumion - آموزش نرم افزار Lumion

یکی دیگر از موارد آموزش داده شده در این مجموعه، چگونگی انتخاب آیتم های مختلف و تغییر مکان آنان در نرم افزار Lumion می باشد. برای آگاهی از نحوه رندر کردن ویدئوی متحرک خود، دوره آموزش نرم افزار Lumion می تواند به شما کمک فراوانی نماید. باید افزود که در این دوره آموزشی، شما چگونگی ایجاد یک زمین جدید را نیز یاد خواهید گرفت. هم چنین این دوره درباره نحوه تنظیم گزینه های مختلف مربوط به این بخش، سخنانی را به میان آورده است.

آموزش نرم افزار Lumion - آموزش نرم افزار Lumion

از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط دوره آموزش نرم افزار Lumion می توان به توضیح افزودن دریاچه یا اقیانوس به زمینی که ایجاد کردید، اشاره نمود. باید افزود که این دوره آموزشی درباره نحوه اضافه کردن چمن، گل های مختلف و سنگ های متعدد، توضیحاتی را ارائه می کند. افزودن درخت و بهبود آن از دیگر مباحث آموزش داده شده در این مجموعه به شمار می رود. دوره آموزش نرم افزار Lumion به شما نحوه وارد کردن ساختمان های مختلف را نیز توضیح می دهد. لازم به ذکر است که این مجموعه درباره چگونگی اختصاص اجسام و مواد مربوط به داخل و خارج این ساختمان اطلاعاتی را ارائه می نماید.

آموزش نرم افزار Lumion1

 

آموزش نرم افزار Lumion

تنظیم ارتفاع و مسیر تابش خورشید یکی دیگر از موارد توضیح داده شده در دوره آموزش نرم افزار Lumion محسوب می شود. شما از طریق این نرم افزار قادر به تنظیم تغییرات محیط براساس فصول مختلف سال می باشید که تمامی این موارد در این دوره آموزشی به صورت کامل توضیح داده شده است. از سایر موارد آموزش داده شده در دوره آموزش نرم افزار Lumion میتوان به نحوه افزودن مردم، چراغ های مختلف و متحرک کردن عناصر موجود و ... اشاره نمود.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش طراحی ماشین در نرم افزار Blender