حجم فایل: 480MB نوع : حجمی قیمت: 11,250 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی

آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی

Power BI ابزاری جهت بررسی کسب و کار برای تحلیل داده ها یا به اشتراک گذاری بینش ها می باشد. همچنین داشبورد Power BI یک نمای 360 درجه برای کاربران کسب و کار با مهمترین معیارهای آنها در یک مکان ارائه می دهد که به روز شده در زمان واقعی بوده و در همه دستگاه های خود موجود است. اگر شما یک تحلیلگر داده ای هستید که گزارش و تجزیه و تحلیل خود را به سازمان ارائه می کند، Power BI به شما اجازه می دهد تا با ساختن آنچه که در ذهن شماست، مولد و خلاق باشید. Power BI Desktop یک ابزار قدرتمند و محرمانه برای نوشتن گزارش می باشد. علاوه بر این شما میتوانید داده ها را از پایگاه داده های مختلف، فایل ها و خدمات وب با ابزارهای بصری ترکیب کنید که به شما کمک می کند به طور خودکار کیفیت داده ها و قالب بندی را درک کنید.


آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی - آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی

Power BI Desktop نرم افزارتحلیل داده های قدرتمند و تجسم از مایکروسافت می تواند به شما در درک اطلاعات بیشترازداده های شما کمک کند، صرف نظرازاینکه داده ها در رایانه شما ذخیره می شوند. در دوره آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی، شما میتوانید نحوه اتصال و ادغام داده ها با Microsoft Power BI Desktop را یاد بگیرید. سپس کشف نحوه اتصال منابع مختلف داده از جمله اکسل، دسترسی و منابع داده وب از جمله فیس بوک یا جستجو و تبدیل داده ها با نمایش ساده را بیابید. در این دوره مربی جینی فون پورت همچنین نشان می دهد چگونه ارتباط بین منابع داده، داده های ادغام، ایجاد و به اشتراک گذاشتن گزارش ها انجام شود.


آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی - آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی

در دوره آموزش نرم افزار مایکروسافت پاور بی آی، شما خواهید دید که چگونه از Power BI Desktop، ابزار طراحی آفلاین برای ایجاد مدل های داده، گزارش ها و داشبورد استفاده کنید. سپس با یک مرور کلی ازاطلاعات کسب و کار از جمله وضعیت Power BI درآن شروع خواهید کرد و با استفاده از Power BI Desktop برای بازیابی، مدل سازی و تجسم داده ها، ایجاد و انتشار گزارش هایی که می توانید با همکاران خود به اشتراک بگذارید شروع می کنید. علاوه بر این شما میتوانید به داده ها از فایل ها، پایگاه های داده، وب حتی از رسانه های اجتماعی متصل شوید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه