حجم فایل: 557MB نوع : حجمی قیمت: 6,527 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون

آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون

آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون درباره هر آنچه که باید راجع به این نرم افزار و نحوه میکس چندین آهنگ با استفاده از آن بدانید را به طور کامل پوشش می دهد. این مجموعه توضیحات خود را بر مبنای نسخه پیشرفته این نرم افزار مطرح می نماید. از اینرو برای یادگیری مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون باید با نسخه پیشین این نرم افزار تا حدودی آشنایی داشته باشید. آموزش های این مجموعه در قالب 6 بخش برای شما کاربران محترم عرضه گردیده که بخش اول آن به معرفی کلی سرفصل های پوشش داده شده توسط این مجموعه اختصاص داده شده است.


 

آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون - آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون

بخش دوم مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون به توضیح موارد ابتدایی که باید راجع به این نرم افزار بدانید، می پردازد. هم چنین این بخش درباره ماژول ها نیز توضیحاتی را ارائه می نماید. بخش سوم مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون به توضیح نحوه کار با ماژول ها اختصاص داده شده است. به طوریکه شما در این بخش با نحوه کارکرد EQ و تکنیک های پیشرفته آن آشنا خواهید شد. ماژول های Compressor، Exciter و Transient Shaper از دیگر ماژول هایی هستند که مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون به توضیح کامل کارکرد آنان پرداخته است. 

آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون - آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون

از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط بخش سوم مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون می توان به توضیح Limiter و نیز بخش ورودی و خروجی اشاره نمود. باید افزود که شما در این بخش راجع به حالت های مختلف Neutrino نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. بخش چهارم دوره آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون به نحوه میکس کردن چندین آهنگ با استفاده از این نرم افزار اختصاص داده شده است. از اینرو شما به واسطه این بخش با تابع Learn آشنا شده و راجع به نحوه کار با Track Assistant اطلاعات جامعی را به دست خواهید آورد. لازم به ذکر است که این مجموعه درباره چگونگی حذف تغییرات و ذخیره میکس قبلی خودتان نیز توضیحاتی را ارائه می نماید.


 

آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون

بخش پنجم مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون به نحوه استفاده از گزینه Masking اختصاص داده شده است. در این مجموعه شما با چگونگی راه اندازی، استفاده از Masking و گزینه های مختلف مربوط به آن آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که شما به واسطه این بخش از مجموعه آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون درباره طریقه اصلاح موارد پنهان شده اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. باید افزود که دوره آموزش نرم افزار آیزوتوپ نیوترون در بخش انتهایی خود یک جمع بندی کلی از تمامی موارد ذکر شده، ارائه می کند.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه