حجم فایل: 1536MB نوع : حجمی قیمت: 18,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC

آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC

آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC، به شما چگونگی پردازش یک فایل خام را از طریق نرم افزار Lightroom به صورت مرحله به مرحله توضیح می دهد. به طوریکه شما با مشاهده این آموزش، قادر به یادگیری نحوه گرفتن تصمیم بهتری برای پردازش عکس های خود خواهید بود. همیشه باید به این نکته توجه نمود که دانستن این که از چه ابزارهایی استفاده کنید، اهمیت ندارد. آنچه که شما می بایست بدانید، زمان و دلیل استفاده از این ابزارها می باشد که در آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC به طور کامل درباره این موضوع توضیح داده شده است.


آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC

در این آموزش شما تمامی نکات و ترفندهای نرم افزار Lightroom را یاد خواهید گرفت. آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC به شما چگونگی استفاده از ابزارها و نحوه اعمال تغییر در تصویر توسط آن ها را به صورت گام به گام آموزش می دهد. لازم به ذکر است که در این آموزش، شما از دلایل اعمال تنظیمات جهت دست یابی به اهدافتان برای بهبود تصویر آگاهی خواهید یافت. یکی از مباحث توضیح داده شده در ویدئوهای آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC، چگونگی تنظیم نور دهی می باشد. از دیگر مباحث آموزش داده شده در این دوره می توان به نحوه هم سطح کردن خطوط کج و کاهش تیرگی در تصویر اشاره نمود. باید افزود که شما پس از مشاهده ویدئوهای آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC، قادر به بازسازی ظاهر مورد علاقه خود برای یک تصویر خواهید بود. 

آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC 

Adobe Lightroom نرم افزاری برای تغییر تصاویر بوده که توسط سیستم های Adobe برای سیستم عامل های ویندوز و مک ساخته شده است. شما از طریق این نرم افزار قادر به سازمان دهی و ویرایش تعداد زیادی از تصاویر دیجیتال خواهید بود. باید افزود که ویرایش های نرم افزار Lightroom غیر مخرب می باشند. این نرم افزار با این وجود که به عنوان فتوشاپ منتشر شده، اما از بسیاری امکانات و قابلیت های مربوط به ویرایش تصاویر برخوردار نیست. ازاینرو نرم افزار Lightroom در قیاس با فتوشاپ کامل نمی باشد.


آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC 

اگر به ویرایش تصاویر خود با امکانات ذکر شده برای نرم افزار Lightroom علاقه دارید، همین حالا آموزش نحوه تغییر گام به گام یک تصویر توسط Adobe Lightroom CC را از طریق وب سایت 118فایل تهیه نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش کاربا نرم افزار Adobe lightroom 5