حجم فایل: 6000MB نوع : قیمتی قیمت: 561,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش نجات غریق

درباره آموزش نجات غریق

به زیرنظر گرفتن مناطق تفریحی، مانند سواحل، استخرها یا پارک های آبی به منظور کمک رسانی و حفاظت از افراد نجات غریق می گویند. یک نجات غریق علاوه بر اینکه باید دارای فیزیک بدنی مناسب و آشنا به اصول شنا و مهارت های آن باشد به توانایی هایی مانند درک محیطی و هوش بالا، آشنایی با اصول اولیه پزشکی و احیای فرد غرق شده نیز می باشد. وب سایت 118 فایل با مجموعه آموزش نجات غریق تلاش کرده با بیش از 5 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی به ارائه تمامی اصول و تکنیک های نجات غریق پرداخته و شما را برای آزمون دریافت گواهی نامه نجات غریق آماده کند. شما در مجموعه آموزش نجات غریق با اصول و تکنیک های اولیه شنا مانند نحوه صحیح شیرجه زدن در آب، شنای پشت، شنای قورباغه، شنای کرال سینه و شنا زیرآبی در آب های عمیق نیز آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که شناهایی که در این مجموعه قرار دارد شامل شناهایی میشود که در آزمون نجات غریق درجه 2 از داوطلبان گرفته میشود. در بخش دوم مجموعه آموزش نجات غریق آموزش های گام به گام نجات غریق، دفاع از حمله غریق و اقدامات بعد از نجات مانند استفاده از دستگاه های CPR و AED نیز ارائه شده است. مجموعه آموزش نجات غریق تلاش کرده آموزش های خود را به صورت تئوری و عملی به شما علاقمندان ارائه دهد.

مجموعه آموزش نجات غریق برای چه کسانی مناسب است؟

یک نجات غریق حرفه ای نیازمند فیزیک بدنی مناسب، بالا تنه و دستانی قدرتمند، هوش بالا، چابکی، چالاکی و استقامت بدنی بالا می باشد پس اگر به دنبال این هستید که یک نجات غریق حرفه ای شوید باید به این نکات توجه داشته باشید. علاوه بر این موارد باید به اصول اولیه شنا آشنا بوده و کاملاً به شنا در آب های مختلف مسلط باشید. ضمن اینکه برای دریافت گواهی نامه رسمی نجات غریق و شروع فعالیت خود نیاز به حداقل مدرک تحصیلی دیپلم خواهید داشت. مجموعه آموزش نجات غریق به صورت گام به گام تمامی نکات و مهارت های لازم برای نجات غریق شدن را به شما علاقمندان ارائه می دهد. از این رو می توان مجموعه آموزش نجات غریق را برای همه کسانی که علاقمند به فعالیت در این حوزه هستند، مناسب دانست همچنین نجات غریق هایی که مدتی است در این حوزه فعالیت داشته و به دنبال بهبود مهارت های خود می باشند می توانند از مجموعه آموزش نجات غریق استفاده نمایند.

چرا آموزش نجات غریق را فرا بگیریم؟ 

با توجه به اینکه در ایران سواحل دریایی، استخر و پارک های آبی زیادی وجود داشته و مردم علاقه زیادی به آب تنی و شنا دارند حضور نجات غریق در همه این مراکز لازم می باشد. مخصوصا در بخش بانوان' >بانوان این مراکز بیشتر نیازمند افراد حرفه ای هستند. از این رو می توان با کسب دانش و توانایی های لازم در حوزه نجات غریق و داشتن مدرک معتبر از فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران به فعالیت در این حوزه مشغول شد.

در پایان مجموعه آموزش نجات غریق چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

در پایان مجموعه آموزش نجات غریق شما با تمامی اصول و تکنیک های شنا مانند نحوه صحیح شیرجه زدن در آب، شنای کرال سینه، شنا زیرآبی در آب های عمیق، شنای پشت، شنای قورباغه و شنای پهلو فراگرفته و همچنین در بخش آموزش نجات غریق با تمامی اصول، تکنیک ها و ابزارهای نجات غریق به صورت گام به گام آشنا می شوید. در مجموعه آموزش نجات غریق تکنیک دفاع از حمله غریق و اقدامات بعد از نجات مانند استفاده از دستگاه های CPR و AED نیز ارائه شده است. در مجموعه آموزش نجات غریق شما مهارت های لازم برای نجات افراد غرق شده که مصدوم یا بیهوش شده اند را فرا خواهید گرفت. در پایان مجموعه آموزش نجات غریق شما می توانید در آزمون نجات غریق درجه دو شرکت کرده و اقدام به دریافت مدرک معتبر از فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران کنید.

بازارکار آموزش نجات غریق

همانطور که پیش از این گفته شد شرایط شغلی و استخدام نجات غریق در ایران مناسب بوده و حتی بسیاری به صورت آزاد در این حوزه فعالیت دارند. برای اینکه یک نجات غریق حرفه ای شوید حداقل به شش ماه زمان نیاز داشته و باید قبل از آن به یک شناگر ماهر تبدیل شده و آزمون هایی را پشت سر بگذارید. میانگین حقوق دریافتی نجات غریق ها در ایران حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد که البته با توجه به سطح فعالیت این میزان متغیر خواهد بود. علاوه بر این می توانید با شرکت در کلاس های غواصی صنعتی از این کسب و کار به کشورهای اروپایی، کانادا، امریکا و… رفته، استخدام شوید و درآمدی بین ده تا سی هزار دلار داشته باشید همچنین با فراگیری کامل حرفه نجات غریق می توانید با برگزاری کلاس های آموزشی هم کسب درآمد کنید.

سرفصل های آموزشی دوره آموزش نجات غریق

•آموزش قدم زدن در آب

•نحوه صحیح شیرجه در آب

•شنای کرال سینه

•شنا زیرآبی (درآب های عمیق)

•شنای پشت

•شنای قورباغه

•آموزش شنا پهلو

•دفاع از حمله غریق

•نجات غریق

•اقدامات بعد از نجات
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه