حجم فایل: 2641MB نوع : حجمی قیمت: 61,898 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی

آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی

زبان برنامه نویسی کامپیوترفرآیندی است که ازطریق فرمول یا الگوریتم محاسباتی یک برنامه کامپیوتری به اجرا منجرمی شود. برنامه نویسی شامل فعالیت هایی نظیر تجزیه و تحلیل، درک تولید الگوریتم ها ، تایید الزامات الگوریتم ها از جمله صحت آنها ، مصرف منابع ، اجرای الگوریتم های یک زبان برنامه نویسی هدفمند میشود. کد های مورد استفاده برای برنامه نویسی در یک یا چند زبان مختلف برنامه نویسی تعریف شده اند. هدف برنامه نویسی یافتن دنباله ای از دستورالعمل هایی است که به طور خودکار انجام یک کار خاص یا حل یک مشکل مشخص را در سیستم های الکترونیکی انجام می دهد. بنابراین فرایند برنامه ریزی اغلب نیاز به تخصص در بسیاری از موضوعات مختلف ، از جمله دانش دامنه کاربرد ، الگوریتم های تخصصی و منطق رسمی است.


 1آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64835&key=introduction-to-computers' target='_blank' title='مقدماتی' >مقدماتی</a> زبان های برنامه نویسی1


آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی - آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی

یک برنامه نویس قبل از شروع کد نویسی و انجام پروژه ، دقیقاً باید بداند که قرار است چه مشکلی را رفع نماید و مهم تر از یافتن مشکل، دانستن این قضیه است ، آیا مشکلی که او در تلاش برای حل آن می باشد واقعا دغدغه درصد قابل توجهی از مردم جامعه است یا گروهی کوچکی از کاربران را پوشش می دهد. در واقع افرادی که علاقمند به برنامه نویسی یا ایجاد یک نرم افزار کاربردی می باشند ، باید تلاش کنند تا یکی از دغدغه ها یا مشکلات مرسوم در جامعه را برطرف سازند تا نرم ‌افزای که ایجاد کرده اند برای حل این مشکل جامعه چاره ساز شود و اینگونه در کار خود با اقبال عمومی رو به رو میشوند.

آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی - آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی

شما میتوانید در دوره ی آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی با استفاده از آموزش های مقدماتی در زمینه ی برنامه نویسی و تماشای ویدیوهای آموزشی با زبان های برنامه نویسی مختلف آشنا شوید. این دوره آموزشی شامل تمام زبان های برنامه نویسی مانند: C)) ، (C ++)  ،  (Java) (JavaScript) ، Python)) ، (PHP) ، (Ruby)  و (Swift2) می شود. این آموزش با زبان برنامه نویسی C و C++ برای شما شروع میشود که با انواع داده C شروع می کنید ، سپس به سرعت رمزگشایی را که مهمترین ترین عنصر زبان برنامه نویسی  Cاست آموزش میبینید. در ابتدا، شناختن اشاره گرها به شما امکان می دهد ماهیت اصلی آرایه ها و ساختارها، پارامترهای منتقل شده توسط مرجع، و بسیاری از چیزهای دیگر که توسط زبان های دیگر پنهان شده اند اما در C قرار گرفته اند را بهتر درک کنید. در ادامه ی این آموزش شما با تمامی مباحث در زمینه ی زبان های برنامه نویسی آشنا خواهید شد.


 1آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64835&key=introduction-to-computers' target='_blank' title='مقدماتی' >مقدماتی</a> زبان های برنامه نویسی1


سرفصل های آموزشی در این بسته عبارتند از:

-Beginning of C

-Arrays, Pointer and Conditional Expressions

-Functions and Loops

-Pointers and Structures

-More on Stack, Queue and Doubly List

-Introduction to C++

-Functions, stringstreams and more

-Templates and Classes

-Introduction to Java

-Classes and Objects

-Properties with Modifiers

-Methods and Static Properties

-Conditionals and Loops

-Interfaces in Java

-Arrays - Composite Types

-Arrays – Collections

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش فایل های (SVG)
  2. آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access
  3. آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت
  4. آموزش شبکه های کامپیوتری
  5. آموزش استوت گرافیکس برای Illustrator
  6. آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop.CC)
  7. آموزش مدرن پایتون
  8. آموزش کامل Microsoft Office Word
  9. آموزش تهیه و توزیع فیلم های 360 درجه
  10. آموزش مقدماتی تا پیشرفته اسپرینگ بوت