حجم فایل: 6676MB نوع : حجمی قیمت: 234,703 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب تمامی مباحث در این زمینه را به صورت کامل پوشش می دهد. در این دوره آموزشی جامع شما با زبان HTML آشنا خواهید شد. از اینرو شما تمامی تگ های این زبان، نحوه ایجاد لیست، فرم ها و جداول را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهید دید. در دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب شما با اصول اولیه CSS آشنایی پیدا خواهید کرد. هم چنین درباره کلاس ها، روش های متن و بسیاری مباحث دیگر در CSS اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود.


مقدماتی="" تا="" پیشرفته="" توسعه="" وب"="" titleآموزش="">

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

یکی از بخش های مجموعه آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب به توضیح کامل زبان جاوا اسکریپت برای توسعه وب اختصاص داده شده است. در این بخش شما با انواع داده ها و متغیرها در این زبان آشنا شده و اطلاعاتی را در مورد عملگرهای ریاضی و ایجاد یک قالب با استفاده از کامپوننت ها به دست خواهید آورد. 

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب - آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

توضیح کامل Bootstrap از دیگر بخش های ارائه شده در دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب به شمار می رود. در این بخش نحوه نصب پکیج Bootstrap به صورت مرحله به مرحله آموزش داده می شود. هم چنین درباره تغییر رنگ قالب، ایجاد جداول، Container و بسیاری مباحث دیگر در Bootstrap توضیحات جامعی ارائه شده است.

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب - آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب می توان به React JS اشاره نمود. در توضیحات این مبحث شما با راه اندازی محیطی برای React JS آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که شما توسط این بخش از دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب، مفهوم Jxs، نحوه ایجاد فرم ها در React JS و ... را یاد خواهید گرفت. PHP OOP یا برنامه نویسی شیء گرا یکی دیگر از موارد آموزش داده شده در این دوره آموزشی جامع می باشد.


مقدماتی="" تا="" پیشرفته="" توسعه="" وب"="" titleآموزش="">

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

آموزش Laravel یکی دیگر از بخش های پوشش داده شده توسط این دوره به شمار می رود. در این بخش شما با اصول اولیه Route و گروه های آن، کنترل کننده ها و ... آشنا خواهید شد. هم چنین درباره نحوه ایجاد، به روز رسانی و حذف داده ها نیز اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. باید افزود که دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب درباره نحوه کار با پایگاه داده نیز اطلاعات جامعی را ارائه می نماید.

آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب

مجموعه آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب، مباحث گسترده بسیار دیگری را علاوه بر موارد ذکر شده پوشش می دهد. به طوریکه شما با مشاهده این دوره آموزشی جامع قادر به یادگیری کامل زبان های برنامه نویسی مذکور جهت توسعه وب و بسیاری مباحث دیگر در این زمینه خواهید بود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ
  2. آموزش زبان های برنامه نویسی در دانشگاه واشنگتون
  3. فیلم آموزش CSS مقدماتی محصول Lynda
  4. آموزش C و ++C لیندا
  5. آموزش ساخت انیمیشن با CSS محصول Lynda
  6. دوره آموزشی لیندا MVC Framework
  7. آموزش PHP
  8. آموزش پیشرفته و حرفه ای php
  9. آموزش PHP و MYSQL در قالب پروژه
  10. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios