حجم فایل: 8643MB نوع : حجمی قیمت: 101,285 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF به توضیح هر آنچه که باید درباره زیرساخت برقراری ارتباط در ویندوز بدانید، به صورت مرحله به مرحله می پردازد. این مجموعه شامل دو بخش بوده که هر بخش سرفصل های متعددی را پوشش می دهد. در بخش اول مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF، شما راجع به نحوه توسعه سرویس های وب و سرویس دهندگان اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. هم چنین شما به واسطه این مجموعه با سربرگ های SOAP به طور کامل آشنا خواهید شد. باید افزود که در مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF، درباره روش فراخوانی ناهنگام وب نیز توضیحات جامعی ارائه گردیده است.


آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF - آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط بخش اول مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF، می توان به امن سازی سرویس های وب اشاره نمود. شما در این دوره آموزشی جامع، راجع به دسترسی از راه دور و پیش نیازهای آن اطلاعاتی را کسب خواهید کرد. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF، پس از مطرح کردن موارد مذکور به معرفی کامل WCF می پردازد. سپس در مورد توسعه سرویس گیرندگان و برنامه های سرویس WCF، توضیحاتی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. 

آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF - آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

یکی دیگر از مباحث توضیح داده شده در این مجموعه، محیط میزبانی مبتنی بر کنسول می باشد. باید افزود که بخش نخست دوره آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF به شما در فهم سرویس و کنترات های داده نیز کمک فراوانی می نماید. در ابتدای بخش دوم این دوره، شما با نحوه تعیین آستانه نسخه کنترات داده آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که شما به واسطه مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF راجع به انواع داده ها اطلاعاتی را کسب خواهید نمود.


 

آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

بررسی خطاها و استثنائات WCF، یکی دیگر از موارد پوشش داده شده توسط این مجموعه محسوب می گردد. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF درباره الگوهای تبادل پیام نیز توضیحات جامعی را ارائه می نماید. هم چنین شما در این مجموعه با تراکنش ها و نشست ها در WCF آشنایی پیدا خواهید کرد. باید افزود که دوره آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF به توضیح کامل امنیت در WCF نیز پرداخته است. 

آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF

ادامه بخش دوم این مجموعه به توضیح راجع به احراز هویت ویندوز و SSL و ... اختصاص داده شده است. به طوریکه شما از طریق این مباحث، در مورد احراز هویت مبتنی بر نقش و نیز با استفاده از توسعه دهنده عضویت، اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. پس اگر به یادگیری مباحث مذکور علاقه دارید، همین حالا مجموعه آموزش مفاهیم طراحی برنامه های کاربردی WCF را از طریق وب سایت 118فایل تهیه نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه