حجم فایل: 2560MB نوع : حجمی قیمت: 30,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی

آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی

مدیریت زمان، روند برنامه ریزی و کنترل آگاهانه از زمان صرف شده برای فعالیت های خاص، به ویژه برای افزایش کارایی یا بهره وری می باشد که در زمینه های مختلف از قبیل مطالعه، زندگی اجتماعی، اشتغال، خانواده ومنافع شخصی یا تعهدات با محدودیت زمان رو به رو است. با استفاده از زمان به طورموثر، فرد انتخاب را بر روی صرف زمان مدیریت فعالیت ها به وقت و مصلحت خود می دهد. مدیریت زمان ممکن است با استفاده ازطیف وسیعی از مهارت ها، ابزارها و تکنیک با اهداف خاص مورد استفاده قرار گیرد. در ابتدا، مدیریت زمان به فعالیت های تجاری و یا فعالیت های کاری اشاره میکند، اما در نهایت این اصطلاح را گسترش داده تا شامل فعالیت های شخصی نیز باشد. سیستم مدیریت زمان ترکیبی طراحی شده از فرآیندها، ابزار، تکنیک ها و روش ها است که معمولا به عنوان یک ضرورت در توسعه هر پروژه یاد میشود، زیرا زمان دامنه تکمیل پروژه را تعیین می کند.


آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی - آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی 

در دوره آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی، شما میتوانید یاد بگیرید چگونه در کوتاهترین زمان ممکن فعالیت مورد نظرخود را انجام دهید و از موانع و حواس پرتی هایی که می تواند شما را در جهت مدیریت زمان، از دست یابی به کمترین اتلاف وقت دور کند، اجتناب کنید. در این دوره استراتژی های عملی برای افزایش بهره وری درحوزه های اصلی را شامل میشود که عبارتند از: ایجاد عادت هایی برای سازماندهی بیشتر، کاهش اختلاط در فضای کاری، آمادگی ذهنی برای انجام کارها و از بین بردن کارهایی که در سرتان سرازیر می شود همراه با ایجاد یک بودجه زمانی برای انجام بیشتر کارها در طول روز، تمرکز بر فعالیت های ارزشمند.


آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی - آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی 

دوره آموزش مدیریت زمان و برنامه ریزی زمینه ای برای کمک به شما در مدیریت زمان به سادگی و به طور موثرهمراه با تبدیل شدن به یک تولید کننده در روند مطلوب خواهد بود. شما میتوانید با بررسی سه اصل بهره وری، فضا، ذهن و زمان در فرآیند شناسایی ومدیریت این سه اصل در زندگی، کارهای خود را با مدیریت مناسب زمان به پایان برسانید. در این دوره چگونگی ایجاد یک فضای کاری بیشترسازماندهی و پوشش داده میشود. همچنین به شما نشان داده خواهد شد که چگونه در طول یک هفته اصول مدیریت زمان را اجرا کنید و بتوانید یک ساختار ایجاد کنید تا بیشترزمان خود را صرفه جویی کنید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. بازی کم حجم و زیبای Druid Kingdom