حجم فایل: 7587MB نوع : حجمی قیمت: 88,910 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مدل سازی واقعی شخصیت بازی در 3ds Max

نرم افزار 3ds Max از قدرتمندترین برنامه ها برای طراحی سه بعدی و ساخت انیمیشن، محسوب می شود.
در این سری از آموزش ها، چگونگی مدل سازی یک شخصیت بازی زن به صورت واقعی به شما آموزش داده خواهد شد. مدرس این دوره Joshua Kinney نام دارد. وی مؤلف بازی های اختصاصی در Pluralsight می باشد. برای سال ها Joshua یکی از نویسندگان اصلی Digital Tutors (در حال حاضر شرکت Pluralsight) در آموزش موتور بازی محبوب بوده است.

او در زمان کودکی علاقه زیادی به بازی کردن بازی های ویدئویی داشت که در نهایت به روند بازی سازی تبدیل شد. این سؤال که «چگونه آنها این کار را انجام داده اند؟» Joshua را به تلاش برای ساختن این بازی ها هدایت نمود. از آن زمان، وی زندگی خود را برای ایجاد بازی ها و هم چنین آموزش دیگران برای ساخت بازی های ویدئویی فوق العاده خود، اختصاص داده است.

این دوره با آماده سازی چندگانه در ZBrush برای وارد کردن آن به 3ds Max آغاز می شود. پس از آن، چگونگی اتصال دوباره سر و صورت به یکدیگر را یاد خواهید گرفت. در این دوره، راجع به اهمیت حلقه های لبه در چهره، برای تغییر شکل مناسب در انیمیشن ها بحث به میان خواهد آمد. سپس نحوه مدلسازی لباس شخصیت به شما آموزش داده شده و در مورد چگونگی سرعت تولید با استفاده از منوهای سفارشی بحث خواهد شد.

پس از آن، با یادگیری نحوه تمیز کردن درست مدلتان جهت آماده شدن برای مراحل بعدی تولید، آموزش به پایان خواهد رسید. بنابراین در پایان این آموزش شما نه تنها یک قهرمان زن فوق العاده دارید، بلکه تمام دانش هایی که برای ایجاد هر کاراکتر بازی در پروژه های بعدی خود نیاز دارید، را کسب خواهید کرد.

این دوره شامل 34 فیلم آموزشی با میانگین زمانی 20 دقیقه برای هر فیلم می باشد که توسط وب سایت 118فایل در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده شده تا با خریداری این دوره آموزشی بتوانید به مدل سازی شخصیت بازی به صورت کاملا واقعی بپردازید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش مدل سازی واقعی شخصیت بازی
  2. آموزش طراحی ماشین در نرم افزار Blender
  3. آموزش مفاهیم پایه پروتکل HTTP
  4. آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن دسکتاپ با پایتون