حجم فایل: 862MB نوع : حجمی قیمت: 10,102 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش متلب

آموزش متلب

آموزش متلب، هر آنچه را که شما باید در رابطه با متلب بدانید را به صورت کامل پوشش می دهد. در ابتدای این دوره شما با عملگرهای آرایه Arithmetic آشنا خواهید شد. سپس درباره نمودار ناحیه ای اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. هم چنین در دوره آموزش متلب، چگونگی ایجاد آرایه ها به صورت کامل آموزش داده می شود. باید افزود که شما به واسطه این دوره راجع به نموار ستونی اطلاعاتی را کسب خواهید کرد.


آموزش متلب

 

آموزش متلب

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش متلب می توان به نحوه ایجاد تصاویر نمودار اشاره نمود. این دوره به شما طریقه ایجاد جدول داده را نیز آموزش می دهد. لازم به ذکر است که در این دوره راجع به توابع اعداد پیچیده توضیحات جامعی ارائه شده است. هم چنین در دوره آموزش متلب شما نحوه ایجاد بردار را یاد خواهید گرفت. باید افزود که این دوره به توضیح یکپارچگی و تفاوت عددی نیز می پردازد.

آموزش متلب - آموزش متلب

یکی دیگر از مباحث توضیح داده شده در دوره آموزش متلب، نحوه تبدیل فرمت فایل ها در متلب به PDF، Excel و CSV می باشد. باید افزود که شما به واسطه این دوره، اطلاعاتی را درباره حلقه for کسب خواهید کرد. دوره آموزش متلب به شما نحوه انتقال Fourier را نیز آموزش می دهد. لازم به ذکر است که شما از طریق این دوره جملات شرطی if else را یاد خواهید گرفت. چگونگی ایجاد توابع از دیگر موارد آموزش داده شده در این مجموعه به شمار می رود. 

آموزش متلب - آموزش متلب

در ادامه مجموعه آموزش متلب شما با نمودار خطی دو بعدی آشنایی پیدا خواهید کرد. باید افزود که این دوره به توضیح لوگاریتم و exponent ها نیز پرداخته است. ماتریس ها از دیگر موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش متلب محسوب می گردند. لازم به ذکر است که این دوره درباره نمودار نقطه ای نیز اطلاعات جامعی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. هم چنین به توضیح نمودار چند ضلعی نیز می پردازد.


آموزش متلب

 

آموزش متلب

ادامه دوره آموزش متلب به نحوه تبدیل کدها به HTML اختصاص داده شده است. در این دوره شما با تولید اعداد تصادفی نیز آشنایی پیدا خواهید کرد. لازم به ذکر است که شما به واسطه مجموعه آموزش متلب درباره switch case ها اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. توضیح توابع ریاضی سمبلیک از دیگر موارد پوشش داده شده توسط این مجموعه به حساب می آید. باید افزود که دوره آموزش متلب راجع به توابع trigonometric نیز اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. هم چنین درباره حلقه while نیز توضیحاتی را ارائه می نماید. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه