حجم فایل: 277MB نوع : حجمی قیمت: 6,492 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مایکروسافت تیم

آموزش مایکروسافت تیم 

آموزش مایکروسافت تیم برای شما سرویس جدیدی از شرکت مایکروسافت را معرفی می کند که به کاربران شرکت های سازمانی امکان همکاری بیشتر و یکپارچه میدهند. تیم ها با مایکروسافت آفیس و طیف گسترده ای از دیگر خدمات Office 365 از جمله SharePoint و Exchange و همچنین خدمات شخص ثالث مانند Google Drive،YouTube و DropBox ترکیب می شوند.


 آموزش مایکروسافت تیم - آموزش مایکروسافت تیم

در دوره آموزش مایکروسافت تیم مربی نیک همه ی راه کارهایی که شما باید در رابطه با استفاده از مایکروسافت تیم بدانید از جمله شیوه راه اندازی تیم ها و ملحق شدن به تیم های موجود را به شما آموزش میدهد. سپس چگونگی سازماندهی تیم ها و شرکت در گفت و گوها برای شما بررسی میشود. مربی به شما نشان خواهد داد که چگونه فایل ها با همکاران به اشتراک گذاشته شود یا جلسات صوتی و ویدیویی با همکاران برگزار کنید. علاوه بر این نیک توضیح می دهد که چگونه برای اضافه کردن قابلیت های اضافی با استفاده از برنامه ها، ربات ها، اتصالات، تنظیمات کاربر و مدیر را سفارشی کرده و با برنامه تلفن همراه تیم مایکروسافت کار کنید.

آموزش مایکروسافت تیم - آموزش مایکروسافت تیم

در دوره آموزش مایکروسافت تیم شما با دیدن نحوه دسترسی کاربران به تیم ها در وب یا برنامه دسکتاپ کار خود را شروع می کنید. سپس خواهید دید که چگونه می توانید همکاران خود را به تیم ها سازماندهی کنید و مکالمات را شروع کنید که همه اعضای تیم بتوانند به یکدیگر کمک کنند. شما در این بسته آموزشی میبینید که چگونه فایل ها را به اشتراک گذاشته و حتی فایل های خاصی را با همتایان خود ویرایش کنید. سپس از ابزار جستجو برای پیدا کردن اطلاعات خاص ازهمه گفتگوهای تیم خود استفاده خواهید کرد. اگر قصد دارید با ابزار ارتباطی مشارکت مایکروسافت برای Office 365 کار کنید، این دوره آموزشی در این زمینه به شما کمک زیادی خواهد کرد.


آموزش مایکروسافت تیم

سرفصل های این بسته ی آموزشی عبارتند از:

-Using chats for private messages

-Scheduling a meeting and inviting attendees

-Adjusting user settings

-Using the mobile app for iOS and Android

-Creating teams and adding members

-Customizing channel tabs
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه