حجم فایل: 276MB نوع : حجمی قیمت: 3,234 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access

آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access

مایکروسافت اکسس دسترسی به داده ها را در قالب خود بر اساس موتور پایگاه داده Access Jet ذخیره می کند. همچنین می تواند به طور مستقیم به اطلاعات ذخیره شده در برنامه های کاربردی دیگرپایگاه های داده وارد یا لینک کند. توسعه دهندگان نرم افزاری، معماران داده ها میتوانند از مایکروسافت اکسس برای توسعه ی نرم افزارهای کاربردی استفاده کنند زیرا این برنامه نیز مانند دیگر برنامه های مایکروسافت افیس توسط زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک ، یک زبان برنامه نویسی شی گرا که میتواند اشیا مختلف از جمله دسترسی به داده ها، اشیا داده اکتیو، و بسیاری از دیگری اجزای اکتیو را ارجا دهد، پشتیبانی می شود.


آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access1

آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access - آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access

Access همچنین شامل یک رابط پرس و جو، فرم برای نمایش، وارد کردن داده ها، گزارش برای چاپ است که پایگاه داده شامل چند کاربر می شود و قفل را مدیریت می کند. پایگاه داده های دسترسی به طور معمول بر روی دسکتاپ شما وجود دارند و با تعداد محدودی از کاربران در یک شبکه محلی به اشتراک گذاشته می شوند. یکپارچه سازی مایکروسافت SharePoint به شما امکان می دهد داده ها را در وب به اشتراک بگذارید، اما این راه حل برای بسیاری از کاربران بسیار پیچیده است. بنابراین چندین جایگزین وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید که عبارتند از: استفاده از فرمت های داده های وب مانند یک جدول HTML پایه یا  XML، CSV و فایل های داده JSON قابل خواندن، یا اتصال به پایگاه داده Microsoft Azure میزبان، کاربران دسترسی می توانند دسترسی به اطلاعات و گزارش های خود را گسترش دهند.

آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access - آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access

شما در دوره ی آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access با نحوه گزارش گیری برای سیستم های وب و دیگر راه کارهای مایکروسافت اکسس آشنا خواهید شد. دراین دوره آموزشی شما نگاهی به برخی از گزینه ها برای گرفتن اطلاعات خود از مایکروسافت اکسس خواهید داشت و از روشی آسان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با همکاران در داخل اینترانت خصوصی یا با مخاطبان بزرگتر در وب عمومی استفاده میکنید. اکسس یک روش عالی برای سازماندهی و کار با داده های شما در وب است ولی برای استفاده از تمامی مزایای سازمانی آن، همچنین به عنوان یک مانع برای استفاده از داده های شما در خارج از ظرفیت پایگاه داده ، این بسته ی آموزشی همه چیز را در این زمینه به شما آموزش خواهد داد و این کاراز گزینه های صادرات Access برای شما شروع خواهد شد.

آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access1

سرفصل های این بسته ی آموزشی عبارتند از:

-Exporting data to HTML

-Working with data exports

-Linking to an Azure SQL database

-Interacting with data on the web

-Building a webpage to parse exportsمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش فایل های (SVG)
  2. آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت
  3. آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی
  4. آموزش شبکه های کامپیوتری
  5. آموزش استوت گرافیکس برای Illustrator
  6. آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop.CC)
  7. آموزش مدرن پایتون
  8. آموزش کامل Microsoft Office Word
  9. آموزش تهیه و توزیع فیلم های 360 درجه
  10. آموزش C++ با ساخت بازی بوسیله Unreal engine 4