حجم فایل: 11366MB نوع : قیمتی قیمت: 532,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش لیختنبرگ | سوخته نگاری لیختنبرگ روی چوب

لیختنبرگ به ایجاد طرح و سوخته کاری روی چوب با اختلاف ولتاژ بالا بین دو نقطه گفته می شود. این طرح ها حاصل آزمایش ها و تجربیات فیزیکدان آلمانی به نام کریستوف لیشتن برگ (لیختنبرگ) بوده است و از همین جهت با نام لیختنبرگ شناخته می شود. طرح های لیختنبرگ با ایجاد اختلاف ولتاژ بالای 2000 ولت بین دو نقطه از جسم تقریبا نارسانا ایجاد می شود که علت آن تخلیه بار الکتریکی حاصل از اختلاف پتانسیل بسیار بالا می باشد. پیاده سازی لیختنبرگ روی انواع لوازم چوبی امکان پذیر می باشد و می توان با استفاده از رنگ های مختلف و رزین به آن زیبایی بیشتری بخشید. وب سایت 118 فایل با مجموعه آموزش لیختنبرگ به شما علاقمندان تمامی نکات و تکنیک های هنر سوخته کاری روی چوب با لیختنبرگ را از صفر تا صد آموزش می دهد. همانطور که گفته شد برای ایجاد طرح های لیختنبرگ روی چوب نیاز به اختلاف ولتاژ بسیار بالایی می باشد از این رو به یک ترانس ولتاژ بالا نیاز است که در این مورد توضیحاتی در مجموعه آموزش لیختنبرگ داده شده است. مجموعه آموزش لیختنبرگ با بیش از 10 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی، تمامی اصول پیاده سازی لیختنبرگ یا همان سوخته کاری روی چوب را به شما آموزش می دهد. همچنین از آنجایی که این کار با ولتاژ بالا انجام می شود اگر اطلاعات کافی از الکترونیک و نکات ایمنی نداشته باشید می تواند بسیار خطرناک و کشنده باشد از این جهت در مجموعه آموزش لیختنبرگ تمامی نکات و اصول ایمنی بیان شده است.

مجموعه آموزش لیختنبرگ برای چه کسانی مناسب است؟

روش کار لیختنبرگ روی چوب کار بسیار ساده ولی در عین حال خطرناک می باشد که البته با رعایت اصول ایمنی جای نگرانی نیست و می توان از اجرای سوخته کاری روی چوب لذت برده و محصولات زیبایی ساخت. پس می توان گفت که مجموعه برای تمامی علاقمندان به یادگیری هنر لیختنبرگ روی چوب مفید و آموزنده باشد. از آنجایی که به تازگی صنایع دستی لیختنبرگ طرفداران زیادی پیدا کرده است، مجموعه آموزش لیختنبرگ می تواند با ارائه این هنر به کسانی که در حوزه چوب و صنایع دستی چوبی فعالیت می کنند، کمک کند تا به کسب و کار خود رونق بخشند.

چرا آموزش لیختنبرگ را فرا بگیریم؟

با فراگیری هنر لیختنبرگ روی چوب می توان با ایجاد طرح های زیبا روی وسایل چوبی قدیمی و کهنه به آنها زیبایی دوباره ای بخشید و همانطور که گفته شد لیختنبرگ را می توان روی انواع چوب پیاده سازی کرد از این رو می توان از آن برای تزئین انواع وسایل چوبی نظیر قاب عکس، ظروف چوبی، ساعت دیواری چوبی، گردنبندهای چوبی و... استفاده کرد. صنایع دستی لیختنبرگ می تواند بهترین هدیه و یادگاری جذابی برای دوستان و نزدیکان شما باشد چرا که در کنار زیبایی کار بسیار خاصی می باشد که کمتر کسی نظیر آن را دیده است. شما می توانید با یادگیری لیختنبرگ و اجرای آن روی چوب صنایع دستی جذابی را تولید کنید. تا علاوه بر لذت بردن از اجرای طرح های زیبا و جذاب آن روی چوب با فروش این محصولات درآمد نسبتا خوبی کسب کنید.

در پایان مجموعه آموزش لیختنبرگ چه اتفاقی خواهد داد؟

شما با مشاهده تمامی ویدئوها و فایل های آموزشی مجموعه آموزش لیختنبرگ با نحوه اجرای صحیح آن روی چوب آشنا خواهید شد و در بخشی از آموزش های این مجموعه نحوه استفاده از یک ترانس ولتاژ بالا را یاد خواهید گرفت تا از آن برای ایجاد اختلاف ولتاژ مناسب استفاده کرده و طرح های مختلف لیختنبرگ را روی چوب پیاده سازی کنید. همانطور که پیش از این گفته شد انجام این کار بدون توجه به نکات ایمنی بسیار خطرناک می باشد از این جهت تمامی اصول و نکات ایمنی که باید رعایت شود در مجموعه آموزش لیختنبرگ قرار داده شده است همچنین در پایان مجموعه آموزش لیختنبرگ شما با نحوه رنگ و ترئین کردن طرح های لیختنبرگ با استفاده از انواع رنگ ها و رزین آشنا خواهید شد که با استفاده از خلاقیت خود می توانید طرح های زیبایی را روی چوب ایجاد کنید.

بازارکار آموزش لیختنبرگ

امروزه با اینکه این طرح ها طرفداران زیادیی دارد اما در ایران افراد زیادی در این حوزه فعالیت نمی کنند و به نوعی هنوز هنر لیختنبرگ ناشناخته می باشد. از این  رو می توان با یادگیری هنر لیختنبرگ یا همان سوخته کاری روی چوب و اجرای آن روی انواع وسایل چوبی سهم خوبی در بازار فروش این نوع محصولات، به خود اختصاص داد و شما می توانید با فروش صنایع دستی لیختنبرگ درآمد خوبی کسب کنید. همچنین از لیختنبرگ می توان در تزئین دکوراسیون های چوبی در منزل و محیط کار استفاده کرد پس شما می توانید پس از فراگیری هنر لیختنبرگ در این حوزه نیز فعالیت کنید.

سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش لیختنبرگ

•ابزار مورد نیاز

•نکات ایمنی 

•ساخت محلول الکترولیت

•آشنایی با ولتاژ های مختلف و نحوه کارایی آنها در پیاده سازی لیختنبرگ

•یادگیری پیاده سازی طرح لیختنبرگ روی انواع چوب

•رنگ آمیزی طرح های پیاده سازی لیختنبرگ روی چوب با رزین و رنگ های مختلف
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه