حجم فایل: 348MB نوع : حجمی قیمت: 4,078 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید

آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید 

آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید به شما نحوه انتشار برنامه های خود در گوگل پلی استور و سایر کانال های توزیع کننده را به صورت مرحله به مرحله توضیح می دهد. در آغاز این مجموعه شما با کانال های مختلف برای توزیع برنامه های اندروید مانند گوگل پلی استور، آمازون و ... آشنا خواهید شد. قبل از توضیح کامل درباره مجموعه آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید باید افزود که این مجموعه مخصوص توسعه دهندگان برنامه های اندروید برای گوشی های همراه و تبلت می باشد. از اینرو تمرکز اصلی این مجموعه بر روی توزیع برنامه های توسعه یافته در گوگل پلی استور است. اما لازم به ذکر بوده که مدرس این دوره به نام David Gassner اطلاعات کمی از نحوه کار با آمازون و سایر کانال های توزیع کننده نیز در اختیار شما کاربران محترم قرار خواهد داد. پس فرض این دوره بر توانایی شما در ساختن یک برنامه اندروید می باشد.


اندروید="" "="" title="آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید ">

آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید 

یکی از مهم ترین گام ها در آماده سازی یک برنامه برای گسترش، نحوه بسته بندی برنامه ها در قالب یک فایل APK است. از اینرو مجموعه آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید به صورت کامل به توضیح این مبحث مهم می پردازد. در ادامه دوره آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید، شما با ویژگی های برجسته گوگل پلی استور و دلیل برتری آن نسبت به سایر کانال ها جهت توزیع برنامه های خود آشنا خواهید شد. سپس مدرس این دوره آموزشی درباره آمازون نیز به عنوان دومین کانال برای توزیع برنامه های شما اطلاعات مختصری را در اختیارتان قرار می دهد.

آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید - آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید 

F-Droid، 1Mobile و Aptoide و ... از دیگر کانال های توزیع برای برنامه های اندرویدی شما بوده که در مجموعه آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید، اطلاعاتی درباره آنان ارائه گردیده است. در ادامه این مجموعه شما نحوه حذف کدهای اشکال زدایی یا Debugging Code را یاد خواهید گرفت. هم چنین شما با چگونگی ایجاد گواهی نامه امضا از طریق اندروید استودیو برای تایید هویت خود به عنوان یک توسعه دهنده آشنا خواهید شد.


اندروید="" "="" title="آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید ">

 

آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید - آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید 

از دیگر مباحث پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید می توان به توضیح ابزار ProGuard اشاره نمود. در نهایت پس از ارائه توضیحات بسیاری توسط مدرس این دوره، آموزش هایی به چگونگی توزیع برنامه اندرویدیتان در گوگل پلی استور به صورت گام به گام، اختصاص داده شده است. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  2. آموزش PHP
  3. آموزش توسعه برنامه های اندروید
  4. آموزش گام به گام توسعه اندروید در 7 روز
  5. آموزش ساخت اپلیکیشن با Android Studio و Firebase
  6. آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase