حجم فایل: 776MB نوع : حجمی قیمت: 9,094 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش فنگ شویی

آموزش  فنگ  شویی

آموزش فنگ شویی یکی از بی نظیرترین مجموعه های حاضر به منظور آموزش فنگ شویی برای محیط های مختلف خانه و محل کار می باشد به طوری که با تماشای این مجموعه آموزشی با اصول و اطلاعات اولیه فنگ شویی آشنا شده و در ادامه فرا خواهید گرفت که چگونه به کمک قوانین و اصول فنگ شویی محیط خانه خود را به گونه ای تغییر دهید که اشاعه ی انرژی مثبت بر سلامتی، روابط و پیشرفت کاری افراد تاثیر مثبت گذاشته و موجب بهبود این موارد شود.


آموزش فنگ شویی1

آموزش  فنگ  شویی - آموزش  فنگ  شویی

در طول مجموعه آموزش فنگ شویی، فنگ شویی راه و ورودی خانه و شرکت، بکارگیری 5 عنصر طبیعت در فنگ شویی و فنگ شویی اتاق خواب را فرا خواهید گرفت همچنین فنگ شویی حمام، اتاق پذیرایی و آشپزخانه از دیگر مواردی است که مجموعه آموزش فنگ شویی به آن پرداخته است. فنگ شویی، یک هنر باستانی برای ایجاد دکوراسیون و چیدمان درست اشیاء در مکان های مختلف اعم از ساختمان های مسکونی، تجاری، محیط های کاری، باغ و ... می باشد تا تاثیر بهتری برروی سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی باعث تولید انرژی مثبت شود. هماهنگی بین انسان و محیط اطراف، زندگی موفقی را بدنبال دارد که این هماهنگی با فنگ شویی بیشتراحساس می شود.

آموزش  فنگ  شویی - آموزش  فنگ  شویی

در واقع گاهی اوقات برخی مشکلات و تغییرات زندگی با وضعیت محیط اطراف ما ارتباط دارد و فنگ شویی میتواند به شناخت این ارتباط  کمک کند و جنبه های مثبت را تقویت و نقاط ضعف را بر طرف کند. مهمترین ملاک های فنگ شویی که باید رعایت شود پرهیز از بی نظمی، استفاده از ترکیب رنگ مناسب و... است. عناصر نقش بسیار مهمی در فنگ‌شویی ایفا می‌کنند. 

سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:


آموزش فنگ شویی1-فنگ شویی پذیرایی

-اتاق خواب

-فنگ شویی حمام، آشپزخانه، غذاخوری

-حرف های نهایی
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه