حجم فایل: 337MB نوع : حجمی قیمت: 3,949 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش فایل های (SVG)

آموزش فایل های (SVG)

آموزش فایل های (SVG) ، Scalable Vector Graphics یا به عبارتی دیگر گرافیک برداری مقیاس پذیر یک نوع از فرمت های تصویر برداری مبتنی بر XML برای گرافیک دو بعدی با پشتیبانی از تعامل و انیمیشن است. مشخصات SVG یک استاندارد باز است که توسط کنسرسیوم جهانی وب (W3C) از سال 1999 توسعه یافته است. تمام مرورگرهای بزرگ مدرن مانند موزیلا فایرفاکس ، اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم ، اپرا ، سافاری و مایکروسافت از فرمت SVG پشتیبانی میکنند. در واقع فایل های SVG تصاویری بر پایه ی بردارها ، مسیر یا منحنی ها می باشند که هرکدام از این منحنی ها علاوه بر دارا بودن ویژگی هایی مثل نقطه شروع و پایان یا انواع اشکال مانند خطوط  ، دایره و... دارای ویژگی های مشخص همچون رنگ خطوط ، نحوه رنگ امیزی داخل شکل ها میزان ضخامت خطوط و بسیاری از ویژگی های دیگر نیز می باشد.


آموزش فایل های (SVG) - آموزش فایل های (SVG)

بنا بر ویژگی های ذکر شده هنگام بزرگنمایی یا زوم کردن روی یک فایل SVG تصویر در ابعاد بزرگتر و بدون کم شدن کیفیت ناشی از بزرگ نمایی برای شما نمایش داده میشود. این درحالی است که فرمت های دیگر از تصاویر، مشهور به گرافیک شطرنجی مانند GiF , JPG , BMP که بر پایه ای از شبکه ای از پیکسل ها یا نقطه های رنگی هستند در اثر زوم کردن یا بزرگنمایی دچار شطرنجی شدن و بخش هایی از تصویر تار میشود. SVG  این امکان را به شما میدهد تا تصاویر خود را بزرگنمایی کنید اما از کیفیت تصاویر شما کم نخواهد شد. در بسته ی آموزش فایل های (SVG) میتوانید از راه کارهای آموزشی برای استفاده از فایل های SVG استفاده کنید. 

آموزش فایل های (SVG) - آموزش فایل های (SVG)

این بسته مبانی آموزش SVG را پوشش می دهد که آناتومی SVG را شامل می شود، از جمله ساختار داخلی که باعث می شود SVG شما به راحتی بر روی وب اعمال شود در حالی که حداکثر انعطاف پذیری را تحمل می کند. در این دوره شما آموزش میبینید چطور چهره های SVG را نقاشی یا ویرایش کنید، با خطوط و متن کار کنید، با استفاده از strokes الگوهای ساخت SVG خود را به درستی انجام دهید. علاوه بر این نحوه تبدیل یک طراحی گرافیک به قابلیت دسترسی حداکثر SVG در هنگام بهینه سازی آن برای وب را پیدا کنید.

مباحث آموزش داده شده در این بسته عبارتند از:

-What is SVG ?

-Adding SVG to the web

-Drawing shapes

-Grouping shapes

-Styling SVG with CSS

-Adding text

-Designing with strokes, fills, gradients, and patterns
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access
  2. آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت
  3. آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی
  4. آموزش شبکه های کامپیوتری
  5. آموزش استوت گرافیکس برای Illustrator
  6. آموزش کامل فتوشاپ (Photoshop.CC)
  7. آموزش مدرن پایتون
  8. آموزش کامل Microsoft Office Word
  9. آموزش تهیه و توزیع فیلم های 360 درجه
  10. آموزش C++ با ساخت بازی بوسیله Unreal engine 4