حجم فایل: 9861MB نوع : قیمتی قیمت: 1,848,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش فارکس

درباره آموزش فارکس

آموزش فارکس با بیش از 35 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه بازیرنویس فارسی تحت الفظی به نحوه انجام معاملات فارکس می‌پردازد. معاملات در فارکس بر روی ارز انجام شده به گونه‌ای که همزمان یک ارز خریداری و فروخته می‌شود و می‌توان گفت در فارکس سرمایه بر روی خرید و فروش ارزهای کشورهای محدودی چون ژاپن و آمریکا که پول رسمی آن‌ها یورو، دلار، پوند و غیره است صورت می‌‌گیرد و مرکز اصلی این تجارت در لندن، نیویورک و توکیوست و بانک‌های سراسر دنیا از طریق شبکه‌های الکترونیکی در این تجارت شرکت می‌کنند. به دلیل الکترونیکی بودن فارکس سعی شده در وبسایت 118 فایل به طور کامل صفر تا صد به آموزش فارکس پرداخته شود. در آموزش فارکس ابتدا مقدماتی از معاملات فارکس نظیر معاملات فارکس چیست و چگونه کار می کند؟، جفت ارز اصلی کدامند؟، چه زمانی بهترین زمان برای معاملات فارکس است؟، اصطلاحات رایج تجارت فارکس و غیره را ارائه می‌دهد تا علاقمندانی که به تازگی می‌خواهند وارد این تجارت شوند به خوبی با فارکس آشنا و به راحتی خرید و فروش کنند. در آموزش فارکس به روش‌ها و استراتژی‌های مختلف معاملات، از قبیل راز روند معاملات مانند یک حرفه‌ای، دلیل شکست اکثر معامله گران، حقایقی در مورد اندیکاتورها، جلوگیری از اشتباهات پرهزینه هنگام معامله حساب کوچک و غیره پرداخته شده تا بتوانید سودِ چشمگیری را از این معاملات به دست آورید. از دیگر مباحثی که در آموزش فارکس به آن پرداخته شده می‌توان به معاملات با پرایس اکشن و اندیکاتورهای مفید در معاملات فارکس اشاره کرد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش فارکس برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش فارکس برای همه کسانی که می‌خواهد از این بازار ارز جهانی سود بالایی را کسب کنند مفید بوده، زیرا به صورت جامع قواعد و اصول کلی فارکس از محاسبه سود گرفته و نحوه معاملات توضیح داده شده تا حتی کسانی که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند بتوانند در بازار فارکس وارد شوند و از سرمایه خود سود ببرند. آموزش فارکس حتی برای کسانی که سال‌هاست در بازار فارکس کار می‌کنند هم مناسب بوده و می‌توانند با کمک راز روند معاملات، دلیل شکست اکثر معاملات گران، حقایقی در مورد اندیکاتورها، اشتباهات پرهزینه برای جلوگیری از هنگام معامله حساب کوچک و غیره آموزش فارکس تجارتی سودمند را برای خود رقم بزنند.


در پایان آموزش فارکس چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش فارکس علاقمندان و سرمایه‌گذاران قادرند با شناخت این بازار جهانی در معاملات ارزی شرکت کنند. مباحثی چون معاملات فارکس چیست و چگونه کار می کند؟، جفت ارز اصلی کدامند؟، چه زمانی بهترین زمان برای معاملات فارکس است؟، اصطلاحات رایج تجارت فارکس، راز روند معاملات مانند یک حرفه‌ای، دلیل شکست اکثر معامله گران، حقایقی در مورد اندیکاتورها، اشتباهات پرهزینه برای جلوگیری از هنگام معامله حساب کوچک و غیره در آموزش فارکس موجب شده در انتها بتوانید سود خود را محاسبه و با تحلیل نمودارها زمانی درست را برای خرید و فروش معاملات انتخاب کنید. به طور کلی در پایان آموزش فارکس قادر خواهید بود با سرمایه کم سود قابل توجهی را کسب کرده به گونه‌ای که پس از آموزش فارکس، این بازار منبع اصلی درآمد شما خواهد شد. معاملات با پرایس اکشن و اندیکاتورهای مفید در معاملات فارکس موجود در آموزش فارکس کمک می کند با موضوعاتی از جمله سطوح مقاومت و حمایت، چگونه از برک اوت جلوگیری کنیم، اسرار پرایس اکشن، نحوه شناسایی و دنبال کردن روند، رازهای استراتژی استاپ لاس، استراتژی معاملات فارکس، یک نکته قدرتمند برای استراتژی در معاملات و غیره موجب می‌شود مهارت تجارت در فارکس با آموزش فارکس در سرمایه‌گذاران افزایش یابد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش فارکس چگونه است؟

آموزش فارکس یک منبع کامل و جامع برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهد سرمایه خود را در بازاری سودآور قرار دهند و درآمد قابل توجهی را از این بازار بین‌المللی کسب کنند. همراه با آموزش فارکس قادر خواهید بود سرمایه حتی اندک خود را در مدت کوتاهی افزایش دهید. توجه داشته باشید زمان یکی از مهم‌ترین بخش‌های تجارت می‌باشد که بهترین زمان خرید و فروش در آموزش فارکس بیان شده تا علاقمندان بتوانند با محاسبه دقیق سود و در زمان درست سرمایه خود را وارد بازار فارکس کنند.  


سرفصل‌های آموزش فارکس داخل این مجموعه:

•    آموزش مقدماتی معاملات در فارکس

•    آموزش متاتریدر

•    آموزش روش و استراتژی های مختلف معاملات در فارکس

•    معاملات با پرایس اکشن

•    اندیکاتورهای مفید در معاملات فارکسمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش تحلیل تکنیکال