حجم فایل: 17510MB نوع : قیمتی قیمت: 2,462,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش عکاسی پرتره

درباره آموزش عکاسی پرتره

آموزش عکاسی پرتره با بیش از 21 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت‌الفظی به یکی از شاخه‌های محبوب عکاسی پرداخته است. در واقع عکاسی پرتره به طور ویژه به چهره انسان توجه داشته و با روش‌های مختلف نورپردازی عکس‌هایی از قبیل تمام قد، پرسنلی، هنری، سیاسی، تبلیغاتی و خانوادگی را شامل می‌شود. در ابتدای آموزش عکاسی پرتره به انواع دوربین و تنظیم کردن اولیه دوربین اشاره دارد به گونه‌ای که موضوعاتی از جمله بهترین دوربین و لنز برای مبتدیان، دوربین مناسب برای عکاسی، تنظیمات اولیه دوربین و تنظیمات کاربردی برای از بین بردن حالت خودکار آموزش داده می‌شود. لنز دوربین در کیفیت عکس و اعمال افکت‌ها بسیار موثر است از این رو در آموزش عکاسی پرتره به مقایسه لنزهای 24 و 35  و 50 و 85 و 135  میلی‌متری، مقایسه لنزهای 35 میلی‌متری، مقایسه لنزهای 35 میلی‌متری با 50 میلی‌متری و مقایسه لنزهای 85 میلی‌متری با 135 میلی‌متری اشاره شده تا افراد مبتدی بتوانند برای عکاسی‌ در فضا‌های مختلف بهترین لنز را انتخاب کنند. تجهیزات عکاسی مانند سه پایه، قلم نوری، صفحه طراحی و غیره از مهم‌ترین وسایل عکاسی پرتره محسوب می‌شود که در این مجموعه به طور جامع معرفی شده‌اند. تکنیک‌های بخش‌های ترکیب بندی، نورسنجی، فرمت عکس و فوکوس کمک می‌کند همانند یک عکاس حرفه‌ای عکس‌های منحصر به فردی را با ساده‌ترین تجهیزات، عکس‌برداری کنید. مکان عکاسی و ژست‌های عکاسی را، در ادامه آموزش عکاسی پرتره فرا خواهید گرفت و قادر خواهید بود در هر مکانی بهترین فضا را برای عکاسی انتخاب کنید. ژست عکاسی برای مردان، زنان و کودکان در آموزش عکاسی پرتره نیز ارائه شده و همچنین عکاسی دو نفره، عکاسی فضا باز و با آیینه ایده‌های خلاقانه‌ای را برای عکس برداری حرفه‌ای در  اختیار شما قرار می‌دهد. در انتهای آموزش عکاسی پرتره، این مجموعه به عکاسی در فضای باز، استودیو و داخل خانه پرداخته و همچنین با ارائه ایده‌های خلاقانه و اشتباه‌های رایج عکاسی تمامی آن چه که برای یک عکاسی حرفه‌ای نیاز دارید را فرا می‌گیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش عکاسی پرتره برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش عکاسی پرتره برای همه علاقمندان به عکاسی بسیار مفید بوده، زیرا با نکات و تکنیک‌هایی درباره ژست عکاسی، فرمت مناسب، بهترین مکان برای عکس برداری، نورسنجی و غیره آشنا می‌شوند. عکاسان مبتدی با کمک آموزش عکاسی پرتره با لنز و انواع دوربین مناسب برای شروع به‌کار شناخت پیدا می‌کنند و توانایی عکس برداری در فضای باز، استدیو و داخل خانه را کسب می‌کنند. آموزش عکاسی پرتره حتی برای عکاسان حرفه‌ای هم مفید خواهد بود، زیرا ایده و خلاقیت در پاییز، طبیعت، شب و غیره را یاد می‌گیرند و همچنین مهارت‌هایی چون عکسبرداری در حالت دستی، حالت‌های اندازه گیری درون دوربین، عکاسی با بوکه و بدون بوکه و غیره زمینه را نیز کسب خواهند کرد.


چرا آموزش عکاسی پرتره را فرا بگیریم؟

عکاسی یک هنر جذاب و شگفت‌انگیز بوده که در حال حاضر طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. تا کنون عکاسی پرتره را در اینستاگرام مشاهده کرده‌اید. آموزش عکاسی پرتره کمک می‌کند علاوه بر عکاسی از چهره به صورت حرفه‌ای، عکس‌های سلفی متنوعی را بر اساس متد‌های عکس‌بردای مانند نور، افکت، ژست و غیره را به راحتی انجام دهید و فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام با کمک آموزش عکاسی پرتره جذب کنید. آموزش عکاسی پرتره مهارت‌های بی‌نظیری را به شما آموزش می‌دهد که با کمک این مهارت‌ها به یک عکاس مجرب تبدیل خواهید شد.
 

در پایان آموزش عکاسی پرتره چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش عکاسی پرتره علاقمندان به عکاسی از چهره انسان و عکاسی از حیوانات را به خوبی یاد گرفته و می‌توانند با کمک ایده‌های خلاقانه و با توجه به نور و افکت‌های متنوع عکس‌های جذابی را از افراد مختلف بگیرند. در انتهای آموزش عکاسی پرتره، افراد مبتدی که هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارند صفر تا صد ترکیب بندی، نورسنجی، فرمت عکس، فوکوس و غیره را آموزش می‌بینند. همچنین در پایان مجموعه افراد تازه کار با دوربین مناسب برای عکاسی و لنز مناسب برای فضاهای مختلف آشنا می‌شوند. آموزش عکاسی پرتره زمینه را برای ورود به کار عکاسی فراهم می‌کند و قادرید پس از تماشای این مجموعه به شغل عکاسی مشغول شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازارکار آموزش عکاسی پرتره چگونه است؟

عکاسی یکی از مشاغل درآمدزا به شمار می‌رود که عکاسان بیشتر براساس ژانری که مد نظر دارند مشغول به کار می‌شوند. در آموزش عکاسی پرتره به عکس برداری از چهره آموزش داده می‌شود که عکاسی از چهره بسیار درآمدزاست. تاکنون برای گرفتن عکس پرسنلی یا پاسپورتی به عکاسی مراجعه کرده‌اید، این قبیل عکس‌ها در زمینه آموزش عکاسی پرتره محسوب می‌شود که با تماشای آموزش عکاسی پرتره قادرید در عکاسی‌ها شروع به کار کنید و اگر سرمایه مناسب داشته باشید می‌توانید با خرید تجهیزات به طور مستقل کار کنید و درآمدی بیش از 6 میلیون تومان در ماه را با آموزش عکاسی پرتره به دست آورید.

سرفصل‌های آموزش عکاسی پرتره داخل این مجموعه:

•    انواع دوربین
•    تنظیم کردن اولیه دوربین
•    لنز
•    تجهیزات
•    ترکیب بندی
•    نورسنجی
•    فرمت عکس
•    فوکوس
•    قانون مربع معکوس
•    مکان عکاسی
•    ژست عکاسی
•    عکاسی فضای باز
•    عکاسی در استودیو
•    عکاسی داخل خانه
•    عکاسی با تلفن
•    خلاقیت و ایده
•    مهارت ها
•    نکات و اشتباهاتمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش عکاسی تجاری از خودرو
  2. آموزش عکاسی خانوادگی
  3. آموزش عکاسی از خسوف
  4. آموزش عکاسی خبری
  5. آموزش عکاسی از طراحی داخلی